Kocaeli’den Diyarbakır’lı Öğrencilere Destek

16 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3051 defa okundu.

Kocaeli Derince’de Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışan Ayşegül Kürkçü, Diyarbakır’ın Hani ilçesinde ki öğrenciler yararına düzenlenen ”Kitap Kampanyasına” destek veriyor.

Hani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Kaymakamlığı‘nın ortaklaşa düzenlediği ”Hani Okuyor” isimli kitap kampanyasına Derince’li vatandaş destek oldu. Hani İlçe Kaymakamı Şaban Arda Yazıcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Kaya‘nın öncülüğünde düzenlenen kampanya için yapılan açıklama da, ”Okumanın cinsiyeti, kimliği, ırkı yoktur; Okumak herkese özel bir ayrıcalıktır. Madem okumak da bir var olma biçimidir, ”biz varız” demek için herkesin bu kampanyaya destek vermesini bekliyoruz,” denildi.

GELECEĞİMİZİN İNŞAASI ÇOCUKLARIMIZ

İlimizde bu kampanyaya adeta tek başına öncülük eden Ayşegül Kürkçü ise, Doğu’da yaşayan çocuklar da bizim yavrularımız, inançlı nesiller için doğusu, batısı, kuzeyi, güneyi hepimiz birlik ve beraberliği sağlamalıyız. Hani’de ki yavrularımızın geleceğinin inşaası için sade bir vatandaş olarak bu büyük görevi üstlenmekten onur ve gurur duyuyorum, bu kampanyaya herkezin katılmasını bekliyorum. Bu konuda tüm Kocaeli’li hemşehrilerimizin ve tüm halkımızın duyarlı olmasını rica ediyorum. Bu anlamda ”Hani Okuyor” sloganıyla başlatılan kampanyaya evlerimizde, tozlu raflarda bekleyen okunmuş kitapları, yeniden okuyucularla buluşturarak, çocuklarımız ve gençlerimizin okuma alışkanlığını arttıralım, açıklamalarında bulundu.

Kampanya için irtibat telefonları: 

Diyarbakır Hani İlçe Kaymakamlığı  (0412) 651 20 01

Diyarbakır Hani İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü (0412) 651 20 13

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,905 saniyede tamamlandı.