Kocaeli Emlakçılar Odasında Tuhaf Olaylar!!!

28 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
94867 defa okundu.

4 Eylül’de gerçekleştirilecek Kocaeli Emlakçılar Odası kongresin de oy kullanma hakkı olan bazı emlakçılar iddiaya göre odaya isimlerini kaydettirmek için gittiklerinde odada kapılar açılmadı. Odayı açtıramayan üyeler adliyeyi açtırarak seçim kuruluna kayıt yaptırdı.

Kocaeli Emlakçılar Odası 4 Eylül tarihinde kongresini gerçekleştirecek. Kongrede kurucu başkan Ahmet Pekin ile KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğlu yarışacak. Mesleğe sahip çıkmak için kurulan Kocaeli Emlakçılar odasında üyelerin istemediği gelişmeler yaşanıyor. Önce siyaset müdahil oldu tartışmalarının yapıldığı kongre sürecinde Alpay Hacıoğlu’nden ekibinden bazı emlakçılar çok konuşulacak iddialar ortaya attı.

OY KULLANDIRMAMAK İÇİN ODA KAPISINI KİTLEDİLER

O iddialardan birisi Ahmet Serçe’ye ait. Serçe, hazirun listesinde yer almak isteyen meslektaşların oda tarafından mağdur edildiğini ileri sürdü. Serçe; “Bugün 4 eylüldeki Kocaeli Emlakçılar odası seçimleri için isimlerinizi kaydetmeye gittiğimizde oda kapısını kitleyip imzamızı almamak ve seçimlerde oy kullanma Hakkı’mızı ihlal etmeye çalışanlar bizim Hakkı’mızı koruyacaklarını beyan edenlerden Hakkı’mızı adaletle alıyoruz” dedi.

ADLİYE AÇTIRILARAK KAYIT YAPTIRDILAR

Serçe, “Hazirun listesinde yer almak isteyen meslektaşlarımız oda tarafından mağdur bırakılmıştır. Bugün adliye açtırılarak oy kullanma haklarını kazanan meslektaşlarımızı kutluyorum. Kocaeli Emlakçılar Odası gerçek sahiplerini bulacak. Bugün meslektaşlarımızı mağdur eden ve doğru nizami çalışmayan odamız doğru ellere 4 Eylül’de geçecek” ifadelerini kullandı.  Konu hakkında ulaşmaya çalıştığımız Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin’den açıklama yapması bekleniyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,855 saniyede tamamlandı.