Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin’in Yönetiminde İstifa Depremi!!!

24 Eylül 2016
2 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
41454 defa okundu.

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı seçilen Ahmet Pekin’in zafer sevinci kısa sürdü. Oda yönetiminde yaşanan kriz istifa depreminin yaşanmasına neden oldu. Pekin’e tepkili olan Abdurrahman Yazıcı, istifasını sundu

Kocaeli Emlakçılar Odasına 14 oy farkla seçilen Ahmet Pekin başkanlığında ki yönetimi çatırdamalar başladı. Pekin’in bir çok isme başkan yardımcılığı sözü vermesi, yönetim dağılımını çıkmaza soktu. Seçim sürecinde Pekin, için gece gündüz demeden çalışan Abdurrahman Yazıcı, istifasını sundu.

EMLAKÇILAR ODASINDA İSTİFA DEPREMİ

Siyasi mekanizmaların özellikle seçime etkisinin olduğu Kocaeli Emlakçılar Odasında KEMDER Başkanı Alpay Hacıoğu ile Emlakçılar Odası Mevcut Başkanı Ahmet Pekin yarışmıştı. Pekin, fazla değil 14 oyla seçimi kazandı. Seçimden bir ay geçmeden Ahmet Pekin’in oluşturduğu yönetimde kriz yaşandı ve istifalar gelmeye başladı.

İSTİFAM KABUL EDİLMEZSE NOTERDEN EDERİM

Kocaeli’nin gündeminden düşmeyen Emlakçılar Odası seçiminde Ahmet Pekin çin varını yoğunu ortaya koyan Abdurrahman Yazıcı, istifasının kabul olmaması halinde noter aracılığıyla tekrardan istifa edeceğini özellikle dilekçesine not düştü.

14454601_10154143815983019_363512502_nYANLIŞ GÖRDÜĞÜM YERDE ASLA DURMAM

Konu hakkında istifasının nedenini sorduğumuz Abdurrahman Yazıcı, “İstifa ettiğim doğrudur. Dilekçemi yazdım ve odaya verdim. Eğer istifamı kabul etmezlerse noter aracılığı ile tekrardan göndereceğim. Beni herkes tanır. Yanlış gördüğüm yerde duruşumu sergilerim. Ve orada asla olmam. Kim gelirse gelsin istifamdan dönmeyeceğim” dedi.

YOLA ÇIKTIKLARINI YOLDA BULDUKLARI İLE DEĞİŞTİRDİ

Yazıcı; “Kocaeli’nde 18 yıldır emlakçiyim. Benim adım Abdurrahman Yazıcı, Ahmet Pekin’in yanında kimse yokken ben vardım. Ne yapılması gerekiyorsa, Pekin için yaptım. Eğer yolda bulduklarınla yola çıktıklarını değişirsen bunun karşılığı da olacaktır” ifadelerini kullandı

PEKİN’EHAKKIMI HELAL ETMİYORUM

Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin’e seslenen Yazıcı; “Pekin’e hakkımı helal etmiyorum. Bunu özellikle belirtmek isterim. Kim ne söylediyse, sözünün arkasında durması gerekir. En önemlisi kim ne olursa olsun haddini bilecek. İşin özü bu herkes haddini bilecek” cümleleri ile istifa gerekçesinin ayrıntılarını anlattı.

BAŞKAN YARDIMCILIĞI KRİZİ YAŞANDI

Kocaeli Emlakçılar Odasın’da ortaya atılan en büyük neden ise Ahmet Pekin’in bir çok isme başkan yardımcılığı sözü vermesinden dolayı krizin yaşandığı iddia ediliyor. Yönetimde ki çatlağın önümüzde ki günlerde daha da büyüyeceği ve istifaların devam edeceği konuşuluyor.

 

 

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Abdurrahman yazıcı kardeşim bu yanlısı yapmaz
    24 Eylül 2016 22:07

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

207 sorgu 0,942 saniyede tamamlandı.