• Dolar Alış / Satış: 3.507 / 3.513
  • Euro Alış / Satış: 3.738 / 3.744
  • KOCAELI:
  • Güneş: 08:00
  • Öğle: 12:57
  • İkindi: 15:19
  • Akşam: 17:41
  • Yatsı: 19:06
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Kamuda İhraç Edilen Kocaelili Memurlar

3 Eylül 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
14076 defa okundu.

Buna göre ilimizde toplam 626 öğretmenin işten atıldığı duyuruldu. Bilindiği gibi kurumda toplam 832 kişi görev alınmıştı. Öte yandan kurumlarda da benzer işten atılmalar yaşandı. Buna göre Kocaeli Üniversitesi’nde 39, Gebze Teknik Üniversitesi’nde 10, Diyanet İşleri Başkanlığı’na bağlı olan 16, Ailesi ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kredi Yurtlar Kurumu ve Kocaeli Valiliği’nden 3, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Çevri ve Şehircilik Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü, TÜİK, Orman ve Su İşleri Kocaeli Şubesi ve TSE’den 1, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan 2, SGK’dan 7, İŞKUR ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan 6, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Maliye Bakanlığı’ndan 4, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan 5 kişinin işten atıldığı belirtildi.

 

TÜBİTAK’TAN 115 KİŞİ

Ayrıca Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığı ile TÜRKSAT’dan 1’er, TCDD’den 3, Sağlık Bakanlığı’ndan 32, TÜBİTAK MAM’dan da 115 kişinin sözleşmelerinin feshedildiği bildirildi.

 

KOCAELİ’DE İŞTEN ATILAN KAMU GÖREVLİLERİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ

Adem YEŞİLYURT             Araştırma Görevlisi

Ahmet KAYA                                   Yardımcı Doçent

Alper KARAHAN                Yardımcı Doçent

Aynur ÖZUĞURLU             Yardımcı Doçent

Bilal KARABAĞ                  Araştırma Görevlisi

Burcu Yakut ÇAKAR           Yardımcı Doçent

Davut İNCEBACAK                        Yardımcı Doçent

Derya Keskin DEMİRER      Yardımcı Doçent

Filiz ÇEVİK                          Yardımcı Doçent

Güven BAKIREZER                        Doçent

Halil İbrahim ÜNAL             Yardımcı Doçent

Hülya Kendir ÖZDİNÇ        Yardımcı Doçent

İsmail ERTÜRK                    Profesör

Kuvvet İhsan LORDOĞLU  Profesör

Mahmut Hakan KOÇAK      Yardımcı Doçent

Mehmet Cengiz ERÇİN        Profesör

Mehmet Rauf KESİCİ          Yardımcı Doçent

Mehmet Ruhi DEMİRAY     Yardımcı Doçent

Mehmet ŞENGÜL                 Doçent

Mehmet YAKUT                   Yardımcı Doçent

Nilay Etiler LORDOĞLU     Profesör

Oktay KULOĞLU                Araştırma Görevlisi

Onur HAMZAOĞLU                       Profesör

Ömer ŞAYLİ                         Yardımcı Doçent

Ömer YILDIZ                                   Profesör

Özlem ÖZKAN                     Doçent

Rıza SAYIN                          Araştırma Görevlisi

Sayit Yavuz KENİ                Araştırma Görevlisi

Sedat ATMACA                   Yardımcı Doçent

Tayyibe Gül Köksal KARGIN          Yardımcı Doçent

Turgut GÖKSU                     Profesör

Uğur KANLI                         Araştırma Görevlisi

Ümit BİÇER                          Profesör

Üzeyir OGURLU                  Yardımcı Doçent

Veli DENİZ                           Profesör

Yasemin Özkan AYDIN       Araştırma Görevlisi

Yücel DEMİRER                  Doçent

Zelal EKİNCİ                                    Profesör

Zeynep ARSLAN                  Araştırma Görevlisi

 

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Adnan CEYLAN                  Profesör

Ali Cemil BAŞARAN           Araştırma Görevlisi

Ayhan ÇELİK                                   Profesör

Bekir AKTAŞ                                    Profesör

Bülent OĞUR                                   Araştırma Görevlisi

Faruk YILMAZ                     Profesör

İsmail ÖZEN                         Uzman

Nihat KAYA                         Profesör

Ramazan KAYNAK             Profesör

Songül ÜSTÜNDAĞ            Araştırma Görevlisi

 

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI

Birol NURLU                                    İlçe Müftüsü               Derince

Ahmet ÖZBAY                     Vaiz                            Başiskele

Hamit YAZAR                      İmam Hatip                Darıca

Esra Demir                             Kur’an Kursu Öğreticisi         Darıca

Abdullah ALTINIŞIK           VHKİ                         Darıca

Muhammet Turan AKBAŞ    Şoför                          Dilovası

Ahmet GÜMÜŞAY              İmam Hatip                Gebze

Elife TOPCU                         Kur’an Kursu Öğreticisi         Gebze

Hacire CİHAN                      Kur’an Kursu Öğreticisi         Gebze

İbrahim İNCE                                    İmam Hatip                Gölcük

Zübeyde AYDEMİR             Kur’an Kursu Öğreticisi         Gölcük

Adnan DÜNDAR                 İmam Hatip                İzmit

Melike ÇOLAK                     Kur’an Kursu Öğreticisi         İzmit

İsmail KÖRÜR                      İmam Hatip                Kartepe

Habibe MUHTAR                 Kur’an Kursu Öğreticisi         Körfez

Yasemin HAYDARBEYOĞLU      Kur’an Kursu Öğreticisi         Körfez

 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

Atilla ÖZKUL                       Öğretmen

Meral EROĞLU                    Öğretmen

Mustafa DURAK                  Satın Alma Memuru

 

BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI

Mutena GÜNAYLİGİL        Mühendis                   İl Müdürlüğü

 

TÜBİTAK

Hasan KOÇ                           Uzman Teknisyen

Hasan ATEŞ                          Teknisyen

Ömer Faruk SONGUR          Araştırmacı

Osman BİÇER                       Araştırmacı

İsa BOSTAN                         Uzman Araştırmacı

Naciye ÇELENLİ                  Araştırmacı

Yusuf ÇERİ                           Araştırmacı

Hicran Ekdi TAŞKIRAN      Başuzman Araştırmacı

Kemal Akgün TAŞKIRAN   Başuzman Araştırmacı

Oğuzhan ERSOY                  Uzman Araştırmacı

M. Fethullah ESGİN             Araştırmacı

Gaye AKTÜRK                     Uzman Araştırmacı

Erdinç GÜZEL                      Başuzman Araştırmacı

Emre KARA                          Başuzman Araştırmacı

İbrahim KASIMOĞLU         Araştırmacı

Yakup KAYA                                   Uzman Araştırmacı

Recep Talha BÜYÜK                       Uzman Araştırmacı

Melek OKTAY                      Başuzman Araştırmacı

Enes ÖZBAY                        Uzman Araştırmacı

Ümit YALAP                        Araştırmacı

Güven YÜCETÜRK             Uzman Araştırmacı

Ömer Faruk ZORLU             Araştırmacı

Yusuf ADIBELLİ                 Uzman Araştırmacı

Filiz AĞDEMİR                    Araştırmacı

Samet AKGÜN                     Uzman Yardımcısı

Alican AKYOL                     Araştırmacı

Gökhan ALKAN                   Uzman Araştırmacı

Ahmet ALPTEKİN               Uzman Araştırmacı

Özgür ASLAN                      Uzman Araştırmacı

Ayşe BARANAK                 Uzman

Faruk BAYHAN                   Araştırmacı

Ali BERKİL                          Uzman

Numan BİL                            Teknisyen

Selçuk BASTANCIOĞLU   Araştırmacı

Ahmet Emin BULUT                        Uzman Araştırmacı

Ömer CANBULUT               Başuzman

Ercan CEYLAN                    Başteknisyen

Fatih ÇAKIR                         Uzman Yardımcısı

Emin ÇALIŞKAN                 Araştırmacı

Yılmaz ÇANKAYA              Başuzman Araştırmacı

Hasan Basri ÇELEBİ            Uzman Araştırmacı

Nurullah ÇIRAKOĞLU        Uzman Yardımcısı

Mustafa ÇIBAN                    Başuzman Araştırmacı

Osman DAVULCU               Başuzman Araştırmacı

Tansu Arif DAYAN              Uzman Yardımcısı

Deniz DEMİR                                   Teknisyen

Beşir DEMİR                         Araştırmacı

Şeyda DOĞRU                     Araştırmacı

Orhan EĞİLMEZ                  Başuzman

Burak EKİNCİ                      Uzman Yardımcısı

Hakan ERDOĞAN               Başuzman

Mustafa ERGÜN                   Teknisyen

Orhan EROĞLU                   Uzman Araştırmacı

Alemdar Halil İSLAMOĞLU           Araştırmacı

Senai KALAFAT                  Uzman Araştırmacı

Mehmet KARA                     Araştırmacı

Ebubekir KARAGÖL                       Araştırmacı

Yavuz KARALI                    Uzman Yardımcısı

Erhan KASAPCI                   Uzman Yardımcısı

Yavuz KAŞIKÇI                   Uzman Araştırmacı

Adnan KAYA                                   Uzman Araştırmacı

Ulaş KAYA                           Araştırmacı

Volkan KELEŞ                      Başuzman

Mehmet Emin KILIÇ                        Yardımcı Eleman

Abdullah MAĞAT                Araştırmacı

Ertuğrul MURAT                  Uzman Araştırmacı

Mehmet ÖCAL                      Araştırmacı

Nuri ÖZALP                          Araştırmacı

Onur Samet ÖZER                Araştırmacı

Recep ÖZMEN                      Uzman Yardımcısı

Osman PAMUK                    Başuzman Araştırmacı

Abdurrahman PEKTAŞ         Uzman Araştırmacı

Abdulkadir POŞUL               Uzman Araştırmacı

Zekeriya SARICA                 Uzman Yardımcısı

Betül SOYSAL                     Başuzman Araştırmacı

Mesut ŞAHAN                      Uzman Yardımcısı

Serhat ŞAHİN                                   Araştırmacı

Gökhan ŞAHİN                     Memur

Abdulkadir ŞAN                   Uzman Araştırmacı

Şenol ŞENYURT                  Araştırmacı

Mesut TAN                            Başuzman

Lokman TARTAR                 Uzman Yardımcısı

Yücel TAŞ                             Uzman Araştırmacı

Hüseyin TİRLİ                      Uzman Araştırmacı

Muhammed Oğuzhan TOPGÜL       Uzman Araştırmacı

Hakan ULUSOY                   Araştırmacı

Mustafa ULVİ                       Araştırmacı

Emir UNER                           Başuzman

Abdullah USTA                     Uzman Araştırmacı

Önder YILMAZ                    Uzman Yardımcısı

Adem ZÜMBÜL                   Başuzman Araştırmacı

Nihat AKAY                         Araştırmacı

Savaş ALTINIŞIK                Araştırmacı

Ercan AVCI                           Başuzman Araştırmacı

Fatih AYDIN                        Uzman Araştırmacı

Murat BARANAK                Başuzman Araştırmacı

Salih ÇAMUR                       Araştırmacı

Vildan ELMAS                     Memur

Osman GÖZÜTOK               Araştırmacı

Oğuzcan GÜNDÜZ              Araştırmacı

Ertuğrul Gazi KIYIKÇI        Araştırmacı

Mustafa MALKOÇ               Uzman Araştırmacı

Eyüp SEVİNDİK                  Memur

Hüseyin TAŞKIN                  Araştırmacı

Mustafa Naci YAZICIOĞLU          Başuzman Araştırmacı

Süleyman YILDIRIM           Uzman

Bayram YÜKSEL                 Başuzman Araştırmacı

Mustafa DİŞÇİ                      Uzman Araştırmacı

Mustafa DURMUŞ               Araştırmacı

Akif ÖZBAY                        Uzman Yardımcısı

Emin SEVİNDİ                     Başuzman Araştırmacı

Ayşe ŞENTÜRK                   Araştırmacı

Hakan TURAN                      Uzman Araştırmacı

Ali ÜNAL                              Araştırmacı

Sinan FANK                          Başuzman Araştırmacı

 

TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ

Hüseyin KARAKAŞ             Mühendis

 

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

(ÇAŞGEM VE MERKEZ TEŞKİLATI)

Musa KARABYIK               Mühendis

Fuat CANBAY                     Kimyager

 

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI

Ercan YERLİKAYA             İcra Memuru

Erdinç KESKİN                    Şef

Erol KAYA                           Şef

Murat KARABULUT           Şef

Musa İŞCAN                         Memur

Sayime OR                             Memur

Ahmet AĞBAŞ                     VHKİ

 

TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Ali PALTA                            Memur

Ömer KARAGÖZ                 Memur

Feyyaz EKİNCİ                    Şef

Raziye ALIŞKAN                 İş ve MS DN

Ayhan ŞAHİN                       VHKİ

Kasım YAĞCIOĞLU             Şoför

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Halil İbrahim AKARSU        Mühendis

 

SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Faruk YILDIZ                       Bilgisayar İşletmeni

 

YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU

Aydın İNAL                          Yurt Yönetim Memuru          Merkez

İhsan BEKCİ                         Yurt Yönetim Memuru          Kandıra

Kemal DOĞAN                     Yurt Yönetim Memuru          Merkez

 

GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI

Ali Osman GÖDEK              Mühendis

Osman HOCAOĞLU            Mühendis

Salih KIZILKAYA                 Mühendis

Üçler GÜZEL                      Tekniker

Yücel KULAKSIZ                Mühendis

Zeynep YEKEN                   Mühendis

 

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI

Cemal KARABIYIK            Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

Muharrem ÖZCAN               Kimyager

Mustafa Sadık VURAL        Personel Müdürü

Zafer GÜLÇEBİ                   Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

Ali YENER                           Vali Yardımcısı

Abdulkadir GÜVEN             Vali Yardımcısı

Adnan ÇİMEN                      Vali Yardımcısı

 

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU

Aytekin YELTİK                  Geçici Personel

 

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

Kayhan AKDENİZ               Arkeolog

Mesut CİNEMRE                  Mühendis

Müslim Efran REÇBER        Mimar

 

MALİYE BAKANLIĞI

Necdet ŞAHİN                      Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

Nesrin DEMİREL                 Müşavir Hazine Avukatı

Mehmet ATMACA               Araştırmacı

Halime ULUSOY                  Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

 

GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI

Ömer Cahit ÜZMEZ             Gelir Uzmanı

Ayşe DEMİRBAŞ                 Gelir Uzmanı

Zehra BAŞ                             Gelir Uzmanı

Salim ALAR                          Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

Volkan KILAVUN               Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

 

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI

Selahattin PİRİM                   Kocaeli Şube Müdürü

 

SAĞLIK BAKANLIĞI

Şakir COŞKUNER                Sağlık Memuru           Çayırova

Birol ARTUÇ                        Sağlık Teknikeri         Darıca

Fuat TURHAL                      Sağlık Teknikeri         Darıca

Serdal ŞENTÜRK                 Sağlık Teknikeri         Darıca

Zeynep EMİŞTEKİN                        Hemşire          Darıca

Bayram KARATAŞ              Sağlık Teknikeri         Derince

Bekir Sıddık YILDIRIM      Mühendis        Derince

İbrahim ÇEVİKEL                Diş Tabibi       Derince

Mustafa Kenan DUYMAZ   Uzman Tabip  Derince

Sedat ELBİSTAN                 Tabip               Derince

Cihan ÖZKAN                      Sağlık Teknikeri         Gebze

Hülya ERTÜRK                    Hemşire          Gebze

Veis KARABUDAK            Tabip               Gebze

Murat GÜVEN                      Uzman Tabip  Gölcük

Neşenur YARAR                  Uzman Tabip  Gölcük

Sultan SAN                            Uzman Tabip  Gölcük

Erkan DOĞDU                      Hizmetli          İzmit

Fatih GÖK                             Sağlık Memuru           İzmit

Fatih Rüştü SANDAL           Sağlık Teknikeri         İzmit

Hasan DİNELEK                  Uzman Tabip  İzmit

İbrahim BURSALI                Sağlık Memuru           İzmit

İbrahim ÖZ                            Uzman (TUTG)          İzmit

Mahmut YALÇIN                 Sağlık Memuru           İzmit

Mesure ÇELİK                      Uzman Tabip  İzmit

Mustafa Melih KAŞTI           Tabip               İzmit

Özgür UYSAL                      Sağlık Memuru           İzmit

Sevil DURAK                                   Sağlık Teknikeri         İzmit

Uğur MUTLU                                   Sağlık Memuru           İzmit

Emrah YILDIZ                      Sağlık Memuru           Kandıra

Selamet ŞAHAN                   Hemşire          Karamürsel

Faruk KAHVECİ                  Tabip               Körfez

İsmail YAMAN                     Memur                        Körfez

 

ULAŞTIRMA, HABERLEŞME VE DENİZCİLİK BAKANLIĞI

Memduh YILDIRIM            Denizcilik Sörvey Mühendisi

 

DEVLET DEMİRYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Yasin KUNT                          Tren Teşkil Memuru

Levent DAMAR                    Memur

Namık TÜRKOĞLU             Makinist İşçiliği

 

TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME AŞ

Murat PEKER                                   Kıdemli Uzman

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

179 sorgu 0,556 saniyede tamamlandı.