Hacıoğlu, “‘’ Vergi kaydı olmayan, ayakçı ve çantacılar bu sektörde yer edinemeyecek’’

27 Ağustos 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
13477 defa okundu.

4 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek Emlakçılar Odası kongresi öncesi Darıca’da ki emlakçılarla bir araya gelen Alpay Hacıoğlu, mesleki sorunlara çözüm önerileri sundu. Hacıoğlu, “‘’ Vergi kaydı olmayan, ayakçı ve çantacılar bu sektörde yer edinemeyecek’’ dedi.

4 Eylül tarihinde yapılacak olan Emlakçılar kongresinde iki adaydan biri olan KEMDER (Kocaeli Emlakçılar Derneği) Başkanı Alpay Hacıoğlu, Darıca’daki emlakçılarla kahvaltıda bir araya geldi. Alpay Hacıoğlu, çalışmalar hakkında bilgi verdi. KEMDER olarak üyelerine Kocaeli Emlakçılar Odası’nın kurulması yönünde söz  verdiklerini  ve bu yönde geçtiğimiz yıl çalışmalara başladıklarını hatırlatarak, ‘’ Oda’nın kurulmasında destek verenler, ön ayak olanlar burada, sadece benim  değil, her birinizin bu çalışmalarda tek tek katkısı var.’’ dedi.

EMLAK KANUN TASARISINI HAZIRLATIYORUZ

Çalışmalar hakkında da kısa kısa bilgiler veren Başkan Adayı Hacıoğlu, en önemlisinin 2 yıllık bir çalışmayla  Emlak Kanun Tasarısı’nı hazırlamak olduğuna dikkat çekerek, bu kanunun en yakın zamanda çıkacağını söyledi.  Hacıoğlu, kanunun çıkmasıyla birlikte sektördeki bir çok sorunun da çözüme kavuşacağını ifade ederek, ‘’ Vergi kaydı olmayan, ayakçı ve çantacılar bu sektörde yer edinemeyecek’’ şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,841 saniyede tamamlandı.