Engelsiz Yaşam Merkezi Aşure Dağıttı

4 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3321 defa okundu.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, geleneksel hale getirilen Gölcük Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nin düzenlemiş olduğu aşure dağıtımı programına katılım gösterdi.

Programa Başkan Ellibeş’inyanısıra Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Engelliler Derneği Başkanı Hasan Bat ve yönetimi ve engelli vatandaşlar vatandaş katıldı.

Hicri yılın ilk ayı Muharrem Ayı’dır ve bu ayın hikmeti de herkesçebilinmektedir. Bu anlamda aşure ayı münasebetiyle düzenlenen program yapılan duanın ardından, aşurelerin ikram edilmesi başladı.

Başkan Hasan Bat, yapılan aşureleri elleriyle kaselere doldurarak servis etti. Geleneksel hale getirilen aşure dağıtımını bundan sonraki senelerde de devam ettireceklerini de dile getirmeyi ihmal etmedi.Program, Engelsiz Yaşam Merkezi içerisinde ve önünde aşure ikram edilmesiyle devam etti.

 

Başkan Ellibeş, Barışın ve kardeşliğin, birlik ve beraberliğin daim olması için dualar edilerek, aşure dağıtımıyla da pekiştirilen bu programın yapılmasına vesile olan ve desteklerini esirgemeyen bizlere, malzeme konusunda tereddütsüz yardımcı olan başta Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş’e ve Gölcük Belediyesi’ne gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,840 saniyede tamamlandı.