Başkan Doğan’dan hafta başı ziyaretleri

20 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
3843 defa okundu.

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, hafta başı ziyaretlerine İzmit Fethiye ve İstiklal caddelerinden başladı

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan, hafta başı üyeleri ziyaret ederek hem ‘hayırlı işler’ diliyor hem de istek- önerilerini dinliyor. Başkan Doğan ilk ziyaretini, ilimizde ticaretin en yoğun olduğu bölgelerin başında gelen İzmit Fethiye ve İstiklal caddelerinden başladı. Sabah saatlerinde gerçekleşen ziyaretlerde Başkan Doğan hem üyelere bereketli bir hafta diledi hem de istek ve şikayetlerini dinledi.

OTOPARK SORUNU VE

AÇMA- KAPAMA SAATLERİ

Başkan Doğan’a ziyaretlerde en çok bölgede yaşanan otopark sorunu ve işyerlerinin açılış- kapanış saatleri nedeniyle yaşanan sıkıntılar iletildi. Başkan Doğan, “Üyelerimizin sorunlarını yerinde dinlemek amacıyla gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde en çok 2 konu üzerinde duruluyor. 1.’si araçların park sorunu, 2.’si de işletmelerin erken kapatılması. Otopark sorununa çözüm sunması için ‘2 saat ücretsiz’ uygulaması üzerinde çalışıyoruz. Çarşı içindeki otoparkların 2 saat ücretsiz olması ve böylelikle vatandaşların alışverişlerine olanak sağlaması konusu gündemimizde. Dükkanların erken kapanması ile ilgili de toplantılar gerçekleştirecek ve tüccarımızı daha geç saatlere kadar işletmesini açık tutması için sevk edeceğiz. Tabi çalışanları da mağdur etmeyecek bir sistemle yapılması önceliğimiz” ifadelerine yer verdi. Başkan Doğan, ziyaretlerin devam edeceğini vurguladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

210 sorgu 0,849 saniyede tamamlandı.