Abdurrahman Yazıcı; “Ahmet Pekin Hariç Hakkımı Helal Ediyorum”

26 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
6867 defa okundu.

Kocaeli Emlakçılar Odasında istifa depremi başlıklı haberimizi Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Ahmet Pekin, yalanlamazken, yönetimde ki bazı isimler sosyal medya hesaplarından istifayı yalan haber şeklinde inkar etti. Konu hakkında gazetemize Abdurrahman Yazıcı‘nın açıklama yapmasına rağmen istifanın gerçek olmadığını yönünde ki, gazetemizi yalan haber yapıyor şeklinde zan altında bırakmaktan dolayı gerekli çalışmayı ekip arkadaşlarımız tamamladı.

İşte O haber içindeki Abdurrahman Yazıcı’nın söylemleri;

YANLIŞ GÖRDÜĞÜM YERDE ASLA DURMAM

Konu hakkında istifasının nedenini sorduğumuz Abdurrahman Yazıcı, “İstifa ettiğim doğrudur. Dilekçemi yazdım ve odaya verdim. Eğer istifamı kabul etmezlerse noter aracılığı ile tekrardan göndereceğim. Beni herkes tanır. Yanlış gördüğüm yerde duruşumu sergilerim. Ve orada asla olmam. Kim gelirse gelsin istifamdan dönmeyeceğim” dedi.

YOLA ÇIKTIKLARINI YOLDA BULDUKLARI İLE DEĞİŞTİRDİ

Yazıcı; “Kocaeli’nde 18 yıldır emlakçiyim. Benim adım Abdurrahman Yazıcı, Ahmet Pekin’in yanında kimse yokken ben vardım. Ne yapılması gerekiyorsa, Pekin için yaptım. Eğer yolda bulduklarınla yola çıktıklarını değişirsen bunun karşılığı da olacaktır” ifadelerini kullandı

İSTİFA DİLEKÇESİ

14456801_10154147222158019_1217385094_o

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

199 sorgu 0,844 saniyede tamamlandı.