Temel Karamollaoğlu, “Biz diğer siyasi partilerden farklıyız”

27 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
12150 defa okundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bir dönem milli görüşün kalesi olarak bilinen Kocaeli’nde bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. SP İl Divan toplantısında konuşun Temel Karamollaoğlu, “, “Biz diğer tüm partilerden farklıyız. Biz adaletin egemen olduğu bir düzen kurmak istiyoruz” dedi.

Saadet Partisi(SP) 6’ncı Olağan Genel Kongresi’nde SP Genel Başkanı seçilen Temel Karamollaoğlu Kocaeli’ne geldi. Partililer Karamollaoğlu’nu Kandıra gişelerde karşıladı. Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun katıldığı toplantıya Atik Ağdağ, Hasan Bitmez, İsmail Hakkı Akkiraz, SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, İzmit İlçe Başkanı Samet Gürsoy, İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, ilçe başkanları, il, ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katılım gösterdi.

DÜNYANIN BU DAVAYA İHTİYAÇI VAR

Açılış konuşmasını yapan SP İl Başkanı Sinan Ejderoğlu, “Bugün heyecanlıyız çünkü bu davaya gönül vermiş tüm insanlar birlikteyiz. Bizi hiçbir dönem yalnız bırakmayan ve bugünde genel başkanımız olan Temel Karamollaoğlu’na teşekkür ediyoruz. Tüm yöneticilerimizle bugüne kadar çok çalıştık ancak bundan sonra daha fazla çalışacağız. Çünkü ülkemizin ve dünyanın Saadet Partisi’ne ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Tüm partililerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

KOCAELİ MİLLİ GÖRÜŞÜN KALESİDİR

Ejderoğlu’nun ardından konuşan Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez ise konuşmasında, “Teşkilatlarımızın Genel Başkanımızı karşılamak için çabası ve bugün bu salonu doldurması bize şunu ifade ediyor Kocaeli SP’nin kalesi olmuştur bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki dönemde SP’nin bayrağını Kocaeli’de ve Türkiye’de en üst seviyeye çıkarmak, belediyeyi almak, milletvekilleri bakanlar çıkartmak için çok büyük bir azim ve kararlılık var. Önümüzdeki dönemde de çalışmalarımızı bu amaçla yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.

HEDEFLERİMİZE NASIL ULAŞACAĞIMIZI BİLİYORUZ

Genel Başkan Temel Karamollaoğlu partilileri selamlayarak, “Biz diğer tüm partilerden farklıyız. Biz adaletin egemen olduğu bir düzen kurmak istiyoruz. Şunu hepimiz bilmeliyiz ki böyle bir hedef kolaylıkla gerçekleşmez. Bunun için kendi imkanlarımızı belirlememiz, içinde bulunduğumuz şartları tespit ederek plan yapmamız gerekiyor. Buda ancak oturup düşünmekle olur. Biz hedeflerimize nasıl ulaşacağımızı biliyoruz. Öncelikli hedefimiz yaşanabilir bir Türkiye kurmaktır” dedi.

 EKONOMİDE RAKAMLAR YANILTABİLİR

Konuşmasının devamında Mollaoğlu, “Biz elbette üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmek için büyük bir gayretle çalışacağız. İnanmamız gerekiyor ki tüm imkanlarımızı seferber edersek Allah bize bu yolu açacaktır. Biz ekonomi, kalkınma dendiği zaman bugünkü iktidarın anladığını anlamıyoruz. İktidar yalnızca rakamlara bakarak yorum yapıyor. Ancak bu böyle değildir. Bazen rakamlar büyüdükçe işler tam tersine işleyebilir. Ben bunu obezite hastalığına benzetiyorum. Şuanda ülkemiz obezite hastalığına yakalanmış durumdadır” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,833 saniyede tamamlandı.