Selam Aydın, “Haksızlık Giderilecek, Göreve Döneceğiz”

8 Ekim 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
18747 defa okundu.

FETÖ\PYD operasyonları kapsamında açığa alınıp sonrasında meslekten ihraç edilen Başiskele’nin kurucu kaymakamı ve son olarak Bursa Vali Yardımcısı Selami Aydın, sosyal medya sayfasından paylaşımlarda bulundu. Devlete en ufak kırgınlığı olmadığını belirten Aydın, “”Haksızlık Giderilecek, Göreve Döneceğiz”” dedi.

2005-2008 yılları arasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda Kontrol ve Güvenlik Daire Başkanlığı ile Ulaşım Daire Başkanlığı, 2008-2011 yılları arasında ise Başiskele Kaymakamı olarak görev yapan son olarak Bursa’da Vali Yardımcılığı yapan Selami Aydın, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan operasyonlarda görevden alınmıştı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Aydın, devlete asla kırılmadığını söyledi.

KİMSENİN GÜVENİNİ SARSMADIM

Aydın, “Hayatımın akışında meydana gelen önemli değişiklik nedeniyle beni seven dost ve arkadaşlarıma aşağıda yapacağım açıklamaları yapmayı ve onlara şahsımla ilgili doğru bilgi alma hakkını vermeyi bir vazife olarak gördüm. Çünkü yaşamımın hiç bir döneminde hiç bir şeyi gizleme ihtiyacı hissetmeyen biri olarak, dostlarımın güvenini sarsmamak oldu”

VEKİLİN TALEPLERİNİ UYGUN GÖRMEDİM

“İlk olarak bana Ordu özel idare Genel Sekreterliği görevim süresi içinde benimle sorun yaşayan tek bir siyasi vardı. Şahıs o dönem milletvekili idi ve bazı taleplerini kendimce uygun görmediğim ve devlet terbiyemle örtüşmedigi için yapmadım. Ordu daki görevim sırasında kardeşinin şahsıma yaptığı/ yaptırdığı hakaretler nedeniyle hukuka gittim ve haklı çıktım”

GİZLİ HESAP ÜZERİNDEN SALDIRDILAR

“Ordu’daki görevim sona ermesine rağmen Ordu camiasınca malum olan @turabimeymenet hesabından kendini gizleyen zavallı yine saldırdı. Ve meslek hayatım boyunca taraf tarafsızlığıma gölge düşürmeyen bana paralelci diye iftira attı ve ben yine hukuka gittim ancak Twitter ne yazık ki şahsın bilgisini vermediği için malumu ilam edemedik”

HAKSIZ VE HUKUKSUZ OLARAK AÇIĞA ALINDIM

“Kendince iftirayı alışkanlık haline getiren zavallı, meziyet sandı yaptığını, ama ne yazık ki Allah in adaletini unutmuştu. 15 Temmuz lanet olasi darbe girişiminden hemen sonra maalesef aynı hesap yine saldırmaya başladı ve ne yazık ki bakanlığımız hiç incelemeden ve dinlemeden haksız ve hukuksuz olarak önce açığa alındım sonra ihraç”

TEK TARAFIM DEVLETİM VE MİLLETİM

“Beraber çalıştığım tüm mesai arkadaşlarım şahittir ki Selami Aydın’in en önemli vasfı tarafsızlığıdır ve tek bir tarafı vardır. O da devletin ve milletin tarafıdır. Yüzde bin kere hukuktan döneceğine tam olarak inandığım bu haksızlığı yaşamama neden olan bu sefil şahsın attığı hedeflerdir. O şahıs hem bu dünya da hem de öbür tarafta şahsım, ailem ve tüm dostlarımca lanetlenecektir . Er ya da geç her iki dünya da En büyük güç ve adalet sahibi kudretine kurban olduğum Yüce Allah tarafından cezalandırılacaktır ve hak ettiği muameleye tabii tutulacaktır”·

İFTİRALARINIZDA BOĞULACAKSINIZ

“Bugün bu şahsın en yakını olan kişinin gazetelerde boy boy FETÖ’nün dizinin dibinde fotoğraflarının yayınlanması Allah adaletinin oldukça hızlı gerçekleştiğini bir defa daha gösterdi çok şükür. Bu nedenle tüm iftiracıları buradan uyarıyorum bir gün yalanlarınızda ve iftiralarınızda boğulacaksınız. Bana gelince ben bu başıma gelenlerin sadece Yüce Mevlamin bana ve aileme bir imtihanı olduğuna kesinlikle inanıyorum. Şimdilerde ben İstanbul da çok sevdiğim ailelerimizle birlikte yeni bir hayata yelken açma gayreti içerisindeyiz. Rabb’ime olan inancım. en kısa sürede bu haksızlık giderilecek biz mutlaka gorevimize geri döneceğiz. Son olarak şu hususun altını kalınca çizmek istiyorum. Devletime olan en ufak bir kırgınlığım yoktur”

 

 

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.
  • Allah'ın adaleti ergeç tahakkuk eder. İftiracı melunlar, her iki Cihanda da yüzüstü sürünür.
    8 Ekim 2016 22:07

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,902 saniyede tamamlandı.