Özel Marmara Tıp ikinci şubesini Derince’de açtı

5 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4644 defa okundu.

Körfez’de vermiş olduğu güvenilir sağlık hizmetiyle adından sıkça söz ettiren Özel Marmara Tıp Merkezi Derince’de ikinci şubesini açtı

Kentimizin Körfez ilçesinde 21 yıl önce hizmete başlayan ve kısa zaman içerisinde yapmış olduğu başarılı hizmetle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Özel Marmara Tıp Merkezi, Derince Eski Yol üzerinde bulunan Çenedağ Mahallesi, Denizciler Caddesi No:13adresinde ikinci şubesini açtı. Sağlık Mutluluktur” sloganı ile dün açılışı gerçekleştirilen töreninin ise ev sahipliğini Esener Maçil üstlenerek kent protokolünü en iyi şekilde ağırladı. Kurdele kesiminin ardından ise davetliler hastaneyi gezerek önemli bilgiler aldı.

 

SDF

 

YOĞUN KATILIM
Gerçekleşen açılış törenine; AK Parti Milletvekilleri Cemil Yaman, Zeki Aygün, CHP Milletvekili Tahsin Tarhan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Derince Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve eski İl Başkanı Mahmut Civelek, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ile Genel Sekreter Gültekin Görüm, Kocaeli Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Ellialtı ve davetliler katıldı.

 

FSDF

 

HİZMET AĞI GENİŞLEDİ
2 bin metre kare kapalı kullanım alanı olan Özel Derince Marmara Tıp Merkezi’nde Ağustos ayından itibaren Kulak, Burun, Boğaz, İç Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Sağlıklı Beslenme ve Diyetisyen, Aile Danışmanı Psikolog, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı ile tam zamanlı SGK ve özel sağlık sigortalı hastalara hizmet vermeye başladı. Ekim ayı itibariyle yarı zamanlı olarak Üroloji, Dermatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi ile hizmet ağı genişledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,880 saniyede tamamlandı.