Özel Kocaeli Tıp Merkezinden Kalitesine Yakışan Açılış

18 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2664 defa okundu.

İlimizin önde gelen sağlık kuruluşlarından Özel Kocaeli Tıp Merkezi ünlü konukları ve çok sayıda davetlinin katılımı ile açıldı. Açılışta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kentim adına mutluluk duyuyorum” dedi.

Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 37 adresindeki yeni hizmet binası ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleştirilen görkemli bir törenle hizmete girdi. İzmit Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Bulvarı Real AVM karşısında bulunan ve 2002 yılında kurulan Özel Kocaeli Tıp Merkezi, Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:37’de bulunan yeni binasına taşındı. Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin yeni hizmet binasının açılışı görkemli bir törenle yapıldı. 12 buçuk milyon liralık dev yatırım ile Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:37’de bulunan 6 katlı binada hizmet vermeye başlayan Özel Kocaeli Tıp Merkezi açılışına çok sayıda davetli katıldı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Halkın da yoğun ilgi gösterdiği açılışa Dünya Şampiyonu Motosiklet Pilotu Kenan Sofuoğlu, Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularının yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Kocaeli milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Zeki Aygün, MHP Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı, Büyükşehir Başkan Vekili Zekeriya Özak, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin üzülmez, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, KOTO Başkanı Semih Barış, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan, Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve çok sayıda davetli katıldı.

ÜCRET PAHALIYDI

Törenin açılış konuşmasını yapan hastanenin genel müdürü Yaşar Ellialtı, “Sabahın bir vaktinde doktor bulamamak, doğan çocuğun hastanede rehin kalması gibi durumlar yaşanıyordu. O dönemde özel hastaneler hem kısıtlı hem de ücret pahalıydı. Biz bu dönemde çok düşük bir ücretle işe başladık. İnsanlar inanamadı. Bu bize verilmiş bir görevdi. Vatandaşlarımıza karşı yapmamız gereken bir görevdi. O günlerden ilerleyerek bu günlere geldik. Bugün burada çok değerli katılımcılarımız var. Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncuları var. Başkaları biz ilgilendirmiyor. Biz sizi seviyor ve izliyoruz” ifadelerini kullandı.

KENTİMİZ ADINA MUTLULUK

Ellialtı’nın ardından söz alan İbrahim Karaosmanoğlu, “Bir kentin, yaşadığımız bölgenin yaşam standardı o bölgenin hizmet sektörünün kalitesiyle eş değerdir. Kocaelimizin her köşesi her geçen gün değer kazanıyor. Kocaeli’deki hastanelerimize dünyanın değişik yerlerinden hastalar geliyor. Kentimiz adına mutluluk duyuyorum. Bunun gelişerek devam etmesi adına bize belediyeler olarak ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız. Yeter ki sektörümüz gelişsin. Kentimiz sağlık sektörünün en iyi şekilde hizmet verdiği bir kent olsun” dedi. Son olarak ise törende söz alan MHP Kocaeli milletvekili Saffet Sancaklı, “Kocaeli Tıp Merkezi’nin böyle bir tesis açması sevindirici. Özellikle Türkiye zor bir dönmeden geçerken böyle bir tesis kazandırdığı için Yaşar kardeşimi tebrik ediyorum. Çok güzel bir tesis. Bundan sonra da başarılarının devamını diliyorum. Bu tesis Kocaelimiz’e hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından il protokolü açılış kurdelesini kesti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,879 saniyede tamamlandı.