Otobüste şortlu bayana tekme atan sanığın şaşırtan İzmit ifadesi

26 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4284 defa okundu.

Otobüste şortlu bayana tekme atan sanığın şaşırtan İzmit ifadesi; “İzmit bölgesinde de bir hocaya gittim. Orada beni okudular. Cinler musallat olmuş bana öyle dediler” dedi.

Çakıroğlu, olayla ilgili olarak şöyle konuştu:

“Psikolojik rahatsızlığım var. Ege’de bir hocaya gittim ama hangi il olduğunu hatırlamıyorum. Bana ilaçlar verdi. 1.5 yıl iyiydim ama daha sonra rahatsızlığım yine nüksetti. Olay da bu sırada gerçekleşti.

Oturuşu müstehcendi. Kendisine doğru oturmasını söyledim. Yüzüyle bana sana ne gibi bir işaret yaptı. Önüme döndüm ama hazmedemedim. İstem dışı bir reflekste bulundum. Yaptığımı doğru bulmuyorum ama bayanın oturuşunu da doğru bulmuyorum.”

“CİNLER BANA MUSALLAT OLDU”

Çakıroğlu, Erenköy Ruh ve Sinir hastalıkları Hastanesi‘nde iki hafta tedavi gördüğünü belirterek, “İzmit bölgesinde de bir hocaya gittim. Orada beni okudular. Cinler musallat olmuş bana öyle dediler” şeklinde konuştu.

AYŞEGÜL HEMŞİRE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Sanığın konuşmasının ardından ifade veren Ayşegül Terzi, konuşmakta oldukça zorlandı.

Sesi titreyen Terzi, ayakta durmakta zorlandı. Hakimin izin vermesi üzerine Ayşegül Terzi, ifadesine oturarak devam etti.

“YÜZÜME BİRDEN TEKME ATTI”

Ayşegül Terzi, olaya ilişkin şöyle konuştu: “Paraya ihtiyacım vardı, o yüzden de kendime bayramda nöbet yazdırmıştım. Gece nöbetini tamamlandıktan sonra babama gitmek için otobüse bindim. Otobüste boş koltukta, ters oturdum. Üzerimde sivil kıyafetim vardı. Müzik dinliyordum. Otobüste telefonla bayramlaştığım sırada yüzüme birden tekme attı. Ne olup bittiğini anlamadım. Sonrasını hatırlamıyorum, kendime geldiğimde hastanedeydim. Ağzından çıkan sözleri anımsamıyorum.”

“SUÇLAMALARI KABUL ETMİYORUM, BACAĞIM KAPALIYDI”

Sanığın suçlamalarını kabul etmediğini vurgulayan Terzi, “Elimdeki poşetleri bacağımın üzerine koydum. Bacağım kapalıydı” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

İZLEYİCİLER DE AĞLADI

Ayşegül Terzi’nin gözyaşları duruşmayı izleyenleri de ağlattı.

“DİNE BAĞLAMASINI DOĞRU BULMUYORUM”

Yeniden söz alan Terzi, şu ifadeleri kullandı: “Karakolda söylediklerim tam yazılmadı. Ardından kendi çalıştığım hastaneye gittim. Başımdan darbe aldığımı, kafamın şiştiğini söylediler. Ağzımın içinde kanamalı yaralar vardı. Canım çok yanıyordu. Yaptığı eylemi dine bağlamasını doğru bulmuyor ve kabul etmiyorum.”

“BANA TEKRAR SALDIRABİLİR”

Sanığın serbest bırakılmaması gerektiğini ifade eden Terzi, “Evlerimiz birbirine çok yakın. Bana bunu tekrar yapmasından korkuyorum. Serbest bırakılmasından korkuyorum” şeklinde konuştu. Ayşegül Terzi, bu sözlerinin ardından da gözyaşlarını tutamadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

198 sorgu 0,852 saniyede tamamlandı.