MHP Kocaeli’nde 12 İlçe Başkanının Hepsi Aday!!!

9 Ekim 2016
1 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
26595 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli mevcut 12 ilçe başkanlarının hepsi kongre sürecinde aday olacak. MHP Genel Merkezden gelen talimat ile Kocaeli’nde kongre sürecinde ayıklanma yaşanacak.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi değişim tartışmaları sürecinde MHP Genel Merkezi ve Devlet Bahçeli’nin yanında duruş sergiledi. Bu duruş Türkiye’nin de gündemine oturdu. Türkiye genelinde destek turlarına çıkan MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener için bu duruş, hayal kırıklığı yaratırken, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tarafından diğer il başkanlarına Kocaeli gibi olun övgüsüne sebep oldu.

KOCAELİ’DE DEVLET BEY RÜZGARI ESTİ

MHP Genel Merkezi kurultay tartışmaları döneminde duruşunu net ifade etmeyen, değişim adına imza atan ilçe başkanlarını değiştirmeye başlarken en hızlı gelişme ise Kocaeli’nde yaşandı. Bir çok ilde henüz değişimci ilçe başkanları görevinin başındayken Kocaeli’nde il başkanı Aydın Ünlü, kısa sürede teşkilatları MHP Genel Merkezi çizgisinde yeniden yapılandırdı.

12 İLÇE BAŞKANI YENİDAN ADAY

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yeniden aday olacağı kongre süreciyle ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Kendisinin aday olacağını ifade eden Ünlü, “12 ilçe başkanım ile kaybetmek pahasına da olsa kongrede olacağım” dedi. Ünlü, “Bütün teşkilatlarda üye kayıt defterlerine kadar çalışma  programı tamamlandı. Kongreye Türkiye de en hazır teşkilat Kocaeli . Toplu üye kayıtlarımız devam ediyor.  Partimiz Kocaeli de 25 bin üyeye doğru gidiyor. Mevcut 12 ilçe başkanı ile  beraber kongreye hedef uzlaşıcı kültürü olacak .Tek adaylı kongreleri tercih ediyoruz.Ama demokratik hakkını kullanmak isteyen arkadaşlarımızın önünü kesmeyiz” dedi.

İŞTE MHP’DE YENİDEN ADAY OLACAK İLÇE BAŞKANLARI;

İLÇE:   İZMİT                       BAŞKAN: AHMET YALÇINÖZ

İLÇE:DERİNCE                    BAŞKAN:ZEKİ OMURCA

İLÇE:GEBZE                         BAŞKAN:FERİT TAŞDEMİR

İLÇE:KARAMÜRSEL         BAŞKAN:  ÇETİN ÖKSÜZ

İLÇE:BAŞİSKELE                BAŞKAN:SERKAN GÜNAYDIN

İLÇE:GÖLCÜK                    BAŞKAN:HÜSEYİN ÇILDIR

İLÇE:ÇAYIROVA                                BAŞKAN:ABDULLAH ADANUR

İLÇE:DİLOVASI                  BAŞKAN: HÜSEYİN TÜRKER

İLÇE:KANDIRA                  BAŞKAN: ÖZKAN AYYILDIZ

İLÇE:KÖRFEZ                      BAŞKAN:ZEKİ GURSU

İLÇE:KARTEPE                   BAŞKAN:MURAT KALENDER

İLÇE:DARICA                      BAŞKAN: ADEM EMRE AYGÜN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,834 saniyede tamamlandı.