KTO’da kazanan belli oldu

3 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4194 defa okundu.

Körfez Ticaret Odası’nda (KTO), eski Başkan Mustafa Efe’nin vefatı sonrasında, eksik yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesi için meclis üyeleri bugün sandık başına gitti. İki listenin yarıştığı mecliste Ali Çakır ve Doğan Bozkurt ile Veysel Şenol ve İlker Korkmaz tarafından hazırlanan iki liste yarıştı. 32 üyenin de oylarını kullandığı seçim oldukça sakin bir ortamda gerçekleşti.

ÖZTÜRK YEDEK LİSTEDE

Ortak liste hazırlayan Ali Çakır-Doğan Bozkurt ikilisi ilk olarak oyu kullanan isimler olurken, Veysel Şenol ve İlker Korkmaz da daha sonra oylarını kullandı. Efe’nin vefatı sonrasında başkanlığı vekaleten sürdüren Sedat Zımba da daha sonra sandık başına gitti ve oyunu kullandı. Öte yandan adı gelecek seçimlerde başkan adayları arasında geçen Recep Öztürk de, Veysel Şenol-İlker Korkmaz’ın yedek yönetim listesinde yer aldı.

KAZANAN ŞENOL’UN LİSTESİ OLDU

32 meclis üyesinin oylarını kullanmazının ardından sayma geçildi. Yapılan sayımlar sonucunda Veysel Şenol ve İlker Korkmaz tarafından hazırlanan liste aldığı 18 oy ile seçimi kazanan taraf oldu. Bu sonuca göre Şenol ve Korkmaz, odanın yeni yönetim kurulu üyeleri oldu. Ali Çakır ve Doğan Bozkurt tarafından hazırlanan listeye ise 14 oy çıktı.

ŞENOL VE KORKMAZ’IN KAZANAN LİSTESİ

ASİL LİSTE

Veysel ŞENOL

İlker KORKMAZ

YEDEK LİSTE

Fatih UYKUN

Mehmet SALMAŞ

Yılmaz SARIASLAN

Kemal UYGUN

Mustafa GÜLÇAN

Erkan ÇAĞLAYAN

Ahmet KIRCI

Mehmet GÜMÜŞ

Recep ÖZTÜRK

 

ÇAKIR VE BOZKURT’UN KAYBEDEN LİSTESİ

ASİL LİSTE

Ali ÇAKIR

Doğan BOZKURT

 

YEDEK LİSTE

Mehmet SALMAŞ

Mehmet AKBULUT

Türkay KAYA

Mehmet BOZKURT

Kemal ŞENGÜL

Bahri SOYYİĞİT

Halis BOZKURT

Adem ÇAKIR

Şener SÖĞÜT

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

195 sorgu 0,852 saniyede tamamlandı.