Kocaeli Bir Değer Kazandı; Özel Kocaeli Tıp Merkezi

16 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
11889 defa okundu.

Kocaeli Tıp Merkezi,18 Kasım Cuma günü yapılacak olan açılış töreniyle hizmetine kaldığı yerden devam edecek. Büyük açılışa “Diriliş Ertuğrul” dizi oyuncuları ve Dünya Şampiyonu motosikletçi Kenan Sofuoğlu da katılacak

Kocaeli Tıp Merkezi, yepyeni ve daha donanımlı haliyle kaldığı yerden devam ediyor.İlimizde en önemli sağlık kurumları arasında yerini almayı başaran tıp merkezi, 18 Kasım Cuma günü saat 14.00’te halkın hizmetine açılacak.Açılış törenine iki gün kala basın toplantısı düzenleyen Kocaeli Tıp Merkezi Genel Müdürü Yaşar Ellialtı da tıp merkezinin 18 Kasım Cuma günü yapılacak olan açılış törenine tüm halkımızı davet etti.

AÇILIŞA ÖZEL DAVET

Kocaeli Tıp Merkezi Genel Müdürü Yaşar Ellialtı, açılışa özel davetlilerin de olduğunu belirtti. Açıklamasında Ellialtı, “Bu Cuma günü açılışımızı gerçekleştireceğiz. Bakanımız Fikri Işık başta olmak üzere Sayın Valimiz, vekillerimiz, belediye başkanlarımızı davet ettik.Diriliş Ertuğrul dizi ekibinden sanatçılar, Kenan Sofuoğlu ve bir de benim çok sevdiğim kardeşim 15 Temmuz Gazisi Oğuz Ayanoğlu da gelecek. Bizim açılışımızda elit bir tayfanın gelip birbirlerini selamladığı şekilde değil de halkın da teveccühüyle olur. Cuma günü inşallah halka ait kurumumuzu halkımızla beraber açacağız. Tabi ki protokol de bize güç katacak” dedi.

GÜNLÜK 700 POLİKLİNİK KAPASİTESİ

Açılışı yapılacak olan Tıp Merkezi hakkında kısaca bilgi veren Ellialtı, “Burası eski binanınhemen hemen iki katı büyüklüğünde. 5 bin metrekarelik alana sahip.Ameliyathane düzeneklerimiz gelişti. Hastalarımıza konforlu hasta odamız var. Personel sayımız arttı. Buranın günlük 700 poliklinik kapasitesi var. Bu da yılda 240 bin muayene yapar. Servisimiz de mevcut” şeklinde konuştu.

c5a1f26ee5a4be2f97210e94d13c7445_500_0_0

‘HAM MADDEMİZ İNSAN GÜCÜ’

Genel Müdür Ellialtı, “Halkın bize bir güveni var bu güveni layıkıyla devam ettirmek amacımız. 2002’den bu yana şehrin hafızasında bize bir güven vardır.Bu çok önemli. Güven anlamında il genelinde ilk üçteyiz. Doktorlarımıza patronluk taslamam onlar benim çalışma arkadaşımdır. Tabi ki ticari bir kurum ama bizim ham maddemiz insan gücüdür. Doktorundan alt kademesine kadar herkesin burada bir aidiyetlik hissetmesi lazım. Belki de bizim kurumun başarılı olmasının sebeplerinden biri de bu. Diğer tıp merkezlerinde çalışan, aklınıza kim gelirse bizim yakın arkadaşımızdır.Tabi ki onları da davet ettik” diyerek konuşmasını sonlandırırken tüm halkımızı açılışa davet etti.Ardından Genel Müdür Ellialtı, basın mensuplarına birer kupa bardak hediye etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

204 sorgu 0,826 saniyede tamamlandı.