Kandıra Metin Külünk’ü Ağırladı; “Birileri Hala Koruma Peşinde”

25 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2943 defa okundu.

Kandıra, Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ü ağırladı. Külünk, “FETÖ’cüler cezaevinde isyan peşinde” dedi.

Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen “15 Temmuz Darbe Girişi” konulu söyleşi programına Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, katıldı. Külünk yine gündem yaratacak ifadeler kullandı.

BİRİLERİ HALA KORUMA PEŞİNDE

Külünk, söylemleri ile yine dikkat çekti;  “Hala bunlar iyi çocuk diyenler için şaşarım. Bunlar nasıl iyi çocuk, devlete ihanet ediyorlar. Biz ne işkenceler gördük, toprağa küsmedik. Bylock kullananlar 5 yıldır yazışma yapıyor. Bunlara kim göz yumdu. Birileri hala koruma peşinde. Kim bunlara cesaret veriyor. Cezaevin de isyan peşindeler. Siz hala iyi çocuk diyorsunuz. Bir yerlerde hata ediyorsunuz” ifadelerini kullandı.

PROGRAM CANLI OLARAK YAYINLANDI

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören program Kocaeli Tv ekranlarından canlı olarak izlendi. Kandıra’nın onurlu ve dik duruşunu temsil eden Başkan Köken, yaptığı konuşmada 15 Temmuz gecesi Türk tarihinde  asla unutulmayacaktır.  Düzenlediğimiz programlarımızla o süreci ve yaşanan tüm gelişmeleri ard arda hatırlayacağız. Türkiye ve Avrupa’da yapmış olduğu hizmetlerle, sağlam duruşu ve  yüreğiyle gerçekleri ortaya koyan kıymetli büyüğümüzü ilçemizde ağırlamaktan onur duyduklarını belirtti.

KANDIRA HAİNLERE KARŞI HAZIR

Türk milletinin asilliği ve cesaretini bir kez daha gördüğümüz ve anladığımız 15 Temmuz gecesi dünyanın gördüğü ve şahit olduğu bir şey vardı. O da Türk milletinin kenetlenince neler yapabileceğiydi diyen Başkan Köken, bizler vatanımıza sahip çıkan bir milletiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sergilediği dik duruşu temsil etmeyi sürdüreceğiz dedi. Oğuz Boylarının evlatları her türlü hainliğin karşısında duracak güce sahiptir diyen Başkan Köken’e destek veren hemşehrileri ise programın düzenlenmesini sağlayan Başkan Ünal Köken’e teşekkürlerini sundu.

MEKKE RUHUNU YOK ETMEK İSTEDİLER

Kandıra’da programa katılmış olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek konuşmalarına başlayan Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Anadolu’nun büyük bir derya olduğunu söyleyerek cennet ilçe Kandıra’yı bizlere tanıtan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e teşekkür ediyorum dedi.  İstiklal Marşı’nı yazan Mehmet Akif Ersoy’un “Allah bir daha bu millete İstiklal Marşı yaşatmasın  dediği sözleri hatırlatarak konuşmalarını sürdüren Metin Külünk,  yaşadığımız 15 Temmuz sürecinde bizlere tekrar bir İstiklal Marşı yaşatmak istediler. Türk Milletini fiziken parçalamak, aklen yenmek daha da ötesi bir daha ayağa kalkmamak üzere Mekke ruhunu yok etmek istediler dedi. Bu sürece en yakından tanıklık eden Milletvekili Külünk,  İstiklal Marşının bir bağımsızlık şiirinden öte yeryüzüne haykırış olduğunu ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,893 saniyede tamamlandı.