Devlet Bahçeli’nin Kalesi Kocaeli Teşkilatı, Ankara’ya Gidiyor

14 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
15057 defa okundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli teşkilatları İl Başkanı Aydın Ünlü, öncülüğünde Ankara’ya gidiyor. MHP Grup toplantısına Kocaeli teşkilatlarından 410 partili katılacak.

Milliyetçi Hareket Partisi içerisinde yaşanan kurultay tartışmalarında MHP Genel Devlet Bahçeli’nin yanında duruş sergileyen MHP Kocaeli teşkilatları Ankara’ya gidiyor. MHP Kocaeli İl Başkanlığı olarak Kocaeli’nden Ankara’ya 10 otobüs ve 3 minibüs kaldırma kararı aldı. MHP Grup toplantısında Kocaeli’nden 410 partili, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi dinleyecek.

KOCAELİ OYUNU BOZDU YAZILI FOTOĞRAF

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığını kurultay tartışmaları olduğu dönemde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ziyaret etmişti. Genel Başkan Bahçeli’nin katıldığı ve 5 bin civarından partilini katıldığı iftar Türkiye’nin gündemine oturmuştu. O İftar akşamı, çocukların üzerinde “Geleceğimiz için oyunuz boz” yazılı tişört ile MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin çekildiği fotoğrafın üzerine “Kocaeli Oyunu Bozdu” cümlesini yazdırarak çerçeveleten Kocaeli teşkilatlara yine MHP liderinin yanındayız mesajı verecek.

10 OTOBÜS VE 3 MİNİBÜS 410 PARTİLİ KATILACAK

 MHP Kocaeli teşkilatlarının yakaladığı dinamik enerji bu ziyaret ile Ankara’ya da yansıyacak. Kocaeli teşkilatları 10 otobüs, 3 minibüs ile gideceği 410 kişi, grup toplantısı MHP lideri Devlet Bahçeli ile özel toplantı gerçekleştirilecek. Toplantının gündem maddeleri Başkanlık sistemi, parti içi kurultay ve kongreler olacağı konuşuluyor.

resim

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,822 saniyede tamamlandı.