AK Parti’de merak edilen tarih netleşti

22 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5886 defa okundu.

Ak Parti Kocaeli’nde ilçe kongrelerine Ocak ayında start verilecek. Kırmızı çizgi FETÖ olacak kongrelerde tek aday kıstası yine geçerli olacak ve 1 ay içerisinde kongreler tamamlanacak.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli teşkilatlarının merak ettiği tarih netleşti. Genel merkezin 15 Temmuz sonrası titiz bir çalışmayla çok önemsediği yeni teşkilatlar Ocak ayında gerçekleştirilecek ilçe kongreleri ile belirlenecek. Ocak ayında başlayacak kongrelerde en önemli kırmızı çizgi ise FETÖ terör örgütü olacak.

1 AYDA İLÇELER TAMAMLANACAK

Ak Parti Kocaeli’nde 12 ilçede start verilecek kongreler tabiri caizse en kısa zaman diliminde tamamlanacak. Kocaeli’nde gerçekleştirilecek 12 ilçe kongresi için takvim 1 ay içerisine sığdırılacak. Hatta öyle ki gerekirse bazı günlerde iki ilçe aynı gün kongre yapılabilecek

TEK ADAY VE DERİNLEMESİNE İNCELEME

Kongrelerde Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın aldığı sorumluluk büyük olacak. Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilmek istenen kongrelerde yine tek liste kuralı uygulanacağı konuşuluyor. Tek listede çıkacak başkan adayı ismi, Genel Merkezin özel bir araştırılmasından geçecek.

haberhodrimeydan.com

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,854 saniyede tamamlandı.