Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan FETÖ açıklaması

11 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5301 defa okundu.

2013 yılından bu yana FETÖ ile mücadele ettiklerini ve yönetimler oluşurken çok dikkat edildiğini belirten Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, ” Teşkilat bağlamında kişilerin fantezilerine uymak gibi derdimiz yok ancak Kocaeli’den FETÖ’cü çıkarsa genel merkez gerekeni yapar” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan parti binasında düzenlediği basın açıklamasında Kocaeli’nin bazı gündem maddeleri ile FETÖ mücadelesinde ki son durumu değerlendirdi.  FETÖ operasyonları devam etmektedir diyen Ceyhan “Koordinatör Milletvekili ile birlikte çalışma yapıyoruz. Teşkilat bağlamında kişilerin fantezilerine uymak gibi bir derdimiz yoktur. 2013 yılından bu yana FETÖ ile mücadele ediyoruz. Yönetimlerimiz oluşurken çok dikkat edilmiştir. FETÖ terör örgütü derken kimse inanmadı. Şimdi AKP’de FETÖ’cü yok mu diye goygoy yapılmak istenmektedir” dedi.

AK PARTİ’DEN ÇOK DİĞER PARTİLERE SORULMALI

“Parti içerisinde bizler çalışma yaparken, belediyelerde valilik tarafından yapılmaktadır. Durmuş değiliz, bu sinsi yapıyla mücadelemiz sonuna kadar devam edecektir. AKP’den çok diğer partilere sormaları daha doğru olacaktır. Kendi içlerinde ağabeyler vardır”

KOCAELİ’DEN FETÖ ÇIKARSA GENEL MERKEZ GEREKENİ YAPAR

Erken seçime hazırlığımız yoktur diyen Ceyhan “Ancak yarın seçim olacakmış gibi hazır durumdayız. Her saat alanlardayız. Teşkilatlarımız dik ve diridir. 2017 yılında yeni anayasa yapılması zorunludur. Belki bu dönemde referandum olabilir. Bu sayıları üreten teşkilatlarımız değildir. Ülke genelinde FETÖ bağlantısı olan kişi tespit edildiği an genel merkez gerekeni yapıyor. Biz büyük bir camiayız. İçimizden çıkabilir, çıkacaksa da bu yapıyı suçlamazsınız. Kocaeli’den FETÖ’cü çıkarsa genel merkez gerekeni yapar biz sadece destek veririz. Mış muşlara bakılmasın. Benim hesap verdiğim yer genel merkezdir. Net bilgisi olan varsa bize bilgi versin” dedi.

BAKANIMIZ TALİMATLARI VERDİ

“Milleti püskürtme hem de millete korku salmak istenmektedir. Partimizi de durdurmaya yönelik saldırılardır. Ankara koordinasyon toplantısı yapıldığını hatırlatan İl Başkanı Ceyhan “Ankara Valisi Ercan Topaca başarılı çalışmalarına devam edecektir. Gölbaşı Özel Harekat Merkezi’ni ziyaret ettik. Tramvay konusunda gereke görüşmeler yapıldı. Bittiği zaman herkes görecektir. Biraz sabretmek önemlidir. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a Kocaeli Adliyesi hakkında gereken bilgiler verildi. Ziyaretlerimizde de kendisine bu konu iletildi. Bakanımız tarafından arazi sorunu çözülmesi sonrasında yeni adliye binasını yapılacağını açıkladı”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

203 sorgu 0,829 saniyede tamamlandı.