Yine UMF Yapı ve Emar Deluxe Farkı; TL’ye Sahip Çıkıyoruz

5 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8244 defa okundu.

Kocaeli’nin ilk akıllı ev projesini gerçekleştiren UMF Yapı, yükselen dolara karşılık vatandaşın yanında yer aldı. Dolar bozdurduğuna dair evrak getirene firma yüzde 10 indirim yapma kararı aldı.

Kocaeli’nin en marka projelerinden biri olan Emar Delüx’ü inşaat eden ve “Akıllı Ev Sistemi” ile ilk olmayı başaran UMF Yapı, önce ülkem ilkesini yine vurguladı. UMF Aile olarak 15 Temmuz sonrası dış güçler tarafından yükseltilen dolara karşılık, milli duruş sergileyen milletimize kolaylık sağlamanın kendileri için şeref olduğunu belirterek,  ev almak isteyenlere anlaşmalı oldukları bankalarla o tarihlerde 0,69 oranında banka kredisi imkanı sağlamışlardı. UMF yapı bu duyarlılığına bir yenisini daha ekledi.

DOLARINI BOZDURANA YÜZDE 10 İNDİRİM

UMF Yapı Yönetim Kurulunun yaptığı açıklamada, ülkemizin kalkınması için ellerinden gelen mücadeleyi vurgulayacaklarını belirterek; “Ülkemiz için üzerimize düşeni yapıyoruz ve siz değerli müşterilerimize,döviz bozdurarak ‘Emar Delüx‘ten ev sahibi olmak istemeleri halinde;indirim yapıyoruz. “Dolarını bozdur, ülkene sahip çık” düşüncesi ile bizlere  Dolar bozdurduğuna dair evrak getirene  yüzde 10 indirim yapıyoruz” ifadelerini kullandı.
Eviniz Yaşam Tarzınıza Göre Otomatik Ayarlansın; Emar Deluxe

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,823 saniyede tamamlandı.