Yaşar Can’dan Murat Özdağ yorumu;

29 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7659 defa okundu.

Kocaeli Ticaret Odası Üyesi Yaşar Can’ın sosyal medya hesabından FETÖ\PYD kapsamında tutuklanan Kocaeli Ticaret Odası Eski Başkanı Murat Özdağ hakkında yaptığı yorum gündem oldu. “Özledik seni Özdağ” diyen Can, “kendisinin devlet düşmanı olduğuna kimse beni inandıramaz” dedi.

Meslektaşlarımızdan Engin Şahin’in, FETÖ\PYD kapsamında tutuklanan Kocaeli Ticaret Odası Eski Başkanı Murat Özdağ’ın babası Hamit Özdağ’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yazdığı mektubu köşesine taşımıştı. Sosyal medyadan duyurduğu paylaşımda Murat Özdağ için destek yorumları ardı ardına gelmeye başladı. En farklı yorum ise Kocaeli Ticaret Odası’nda kendisine muhalif olan Yaşar Can’dan geldi.

ÖZLEDİK SENİ ÖZDAĞ

Kocaeli Ticaret Odası’nda Murat Özdağ, A diyorsa karşısında B tercihinde yer alan Yaşar Can’ın yorumu kentte hemen etkisini gösterdi. Can, “Murat Özdağ ile yollarımız aynı olmadı. Fakat kendisinin devlet düşmanı olduğuna kimse beni inandıramaz. Kendisini bu duruma düşürenler dışarıda gezerken inşallah bir an önce çıkar ve biz yine tatlı tatlı atışırız. Özledik seni Özdağ” ifadelerini kullandı.

yasar-can

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,843 saniyede tamamlandı.