Pekdemir İnşaat’tan Kocaeli’ye, iddialı yeni yıl armağanı

10 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7398 defa okundu.

Tek etapta 936 konutla Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olan Evimiz Kocaeli’yi, tam zamanında eksiksiz sahiplerine teslim eden ve tüm dairelerin satışını tamamlayan Pekdemir İnşaat, yeni yılı, Kocaeli’de konut standartlarını değiştirecek, sıra dışı bir projeyle karşılıyor.

Merakla beklenen yeni projenin lansman ve satışı, 2017’nin ilk çeyreğinde başlayacak. Pekdemir İnşaat, Yahya Kaptan’a komşu ve alternatif konumda, planlı gelişen, oksijen deposu, deniz manzaralı Çayırköy’de,280 konutluk ödüllük mimari tasarıma sahip,iddialı projenin hazırlığını sürdürüyor. Kocaeli’de yatırım yaptığı her bölgeye değer katan Pekdemir İnşaat, yarım yüzyıllık meşe ağaçlarını korumaya alacak biçimde tasarladığı, yüksek kalitedeki, lüks ve modern yeni projesininlansman ve satışına, yılın ilk çeyreğinde başlayacak.

72 yıllık köklü geçmişinde hep ilklere imza atanPekdemir İnşaat, yeni yılda Kocaeli’ye, inşaat ve satış sonrası ile yine yüksek kalitede, ancak bu kez daha lüks ve modern,iddialı bir konut projesi armağan etmeye hazırlanıyor.

Şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafede, Çayırköy’deki 34 bin metrekarelik arazi üzerinde gerçekleştirilecek Pekdemir İnşaat’ın yeni projesi, Kocaeli’nin 3. köprü ve havalimanı bağlantısına da sadece 1,5-2 km uzaklıkta yer alacak. Yeni imara açılan ve hızla gelişen bölgede gerçekleştirilecek proje, denizden 110 metre yükseklikte, türlü ağaçlarla bezeli yemyeşil bir doğa içinde, oksijeni bol temiz havasıyla, eşsiz yaşam ayrıcalıkları sunuyor. Arazinin yüksekte ve önü açık bir görüş alanına sahip olması nedeniyle, proje birçok bloğun, doyumsuz bir deniz manzarasına sahip olacağı şekilde tasarlanıyor.

Mert Pekdemir

Üst segmente hitap eden, modern ve çevreci proje…

Evimiz Kocaeli’nin tamamlanmasının ardından, kentte merakla beklenen yeni projenin lansman ve satışına 2017’nin ilk 3 ayı içinde başlayacaklarını vurgulayan Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Pekdemir İnşaat’ın yine geleneksel dürüstlük, güvenilirlik ve kalite temeli üzerine inşa edilecek projemizin, öncekilerden en önemli farkı, daha üst segmente hitap eden üstün konfor özelliklerine sahip; mimari tasarımıyla da, minimalist ve daha modern bir çizgiye sahip olması” şeklinde konuştu. Mimari tasarımın, günümüzün yükselen marka mimarlarından Cem Sorguç’un imzasını taşıdığını belirten Mert Pekdemir, 280 daireden oluşacak projenin, farklı metrekarelerde 2+1 ve 3+1 ara kat dairelerden, 3+1 ve 5+1 dublekslere kadar zengin daire seçeneği barındıracağını, dublekslerin projeye değer katacak sıra dışı bir konumlandırma ile tasarlanacağını, projenin diğer detaylarının ise, lansman sırasında açıklanacağını ifade etti. Mert Pekdemir, “sağlıklı yeşil çevre” ayrıcalığının yaşanacağı projede, bloklarıarazideki yarım asırlık meşe ağaçlarını koruyacak biçimde tasarlayarak, “çevreye duyarlılığın” gereğini yerine getirdiklerini de sözlerine ekledi.

www.pekdemirinsaat.com

Pekdemir Yeni Proje Arazi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,847 saniyede tamamlandı.