“Özgün Zeytinyağ“ İzmit’te

12 Aralık 2016
2 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8559 defa okundu.

Türkiye’nin en kaliteli ve tanınmış Zeytin ürünleri markalarının başında gelen Ayvalık “Özgün Zeytinyağ” ürünleri İzmit’te satılmaya başlandı.

İzmit Karabaş Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Kandemir Apartmanı  mobilya mağazasında bir bölüm Özgün Zeytin ve Zeytinyağ çeşitleri ile meraklıların ve tiryakilerinin satışına sunuldu. İzmit’te 1963 yılından beri Mobilya aksesuarları üzerine imalat gerçekleştiren  Hayrettin Kandemir ve oğlu Kemal Kandemir , Ayvalık’ın baba memleketi olduğunu vurgulayarak, “Zeytinyağı ve zeytin mahsülleri üretimi bizlerin baba ve dede mesleğidir. Ayvalıkta  Özgün’ün kendi  mahsullerimizden oluşan Zeytinyağ ve zeytin çeşitlerinin  pazarlamasını yapıyoruz. Mobilya mağazamızın bir köşesini  “Özgün” Zeytin ürünlerine ayırdık. 5 kilogramlık sızma zeytinyağ 120.00 TL, Kırma ,çizik ve yuvarlama zeytin çeşitleri de kilogramı 12.00 liradan satışa sunulmaktadır” dediler

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.
  • ayvalıkta doğup büyümüş birisi olarak söylüyorum ki özlediğimiz lezzet artik evimize cok yakın
    12 Aralık 2016 22:07
  • izmiti böyle özgün bir tad ile bulusturan ayvalıklı iş adamı kemal kandemiri tebrik ederim yağları çok lezzetli herkese tavsiye ederim.
    12 Aralık 2016 22:07

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

211 sorgu 0,903 saniyede tamamlandı.