Murat Barış, KOTO Yönetimini İstifaya Çağırdı

25 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
15005 defa okundu.

KOTO Başkanı seçilen Semih Barış daha görevi üstlenmeden dakika bir gol bir cinsinden tepki geldi. Birlik vurgusu yapan Semih Barış’a karşılık Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyesi Murat Barış, yeni başkanı ve yönetimini istifaya çağırdı.

Kocaeli Ticaret Odası kuruluğu günden itibaren en zor günlerini yaşıyor. KOTO Başkanı Murat Özdağ‘ın FETÖ\PYD kapsamında tutuklanmasının ardından birçok isim KOTO başkanlığı için konuşulmuştu. Son yaşanan gelişmeler sonrası KOTO Başkanı olarak Semih Barış seçildi. Süreci yürütmek için göreve gelen Semih Barış’a dakika bir gol bir cinsinden tepki geldi. Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyesi Murat Barış, KOTO Başkanı seçilen Semih Barış ve yönetimini istifaya çağırdı.

KENDİ ADIMA KABUL ETMİYORUM

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyesi Murat Barış’ın o açıklaması; “Ben Kocaeli Ticaret Odası Meclis Üyesi Olarak. 13.500 kişi üyeli bir odanın 6 kişi ile seçtiği Yönetim kurulu başkanını ve yönetimini kendi adıma kabul etmiyorum. Yapmaları gereken istifa edip temiz bir yönetim kurulu seçmektir. Kamuoyuna Duyurulur.Saygılarımla” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

200 sorgu 0,829 saniyede tamamlandı.