MHP Körfez’den Moralı’ya ziyaret

19 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5508 defa okundu.

Körfez Ticaret Odası Başkanı Sebil Moralı’ya hayırlı olsun ziyaretleri aralıksız devam ediyor. KTO dün de MHP Körfez İlçe Teşkilatı ve kadın kollarını ağırladı. Uzun sohbetlerin edildiği ziyarette MHP’li banlar yoğun katılım sağladı

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan seçilen Sibel Moralı’ya ziyaretler tüm hızıyla sürüyor. Sibel Moralı ve yönetim kurulu, meclis üyeleriyle birlikte MHP Körfez İlçe Teşkilatını ağırladı. MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, MHP körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Yasemin Aykaç ve beraberindekiler Sibel Moralı’yı oda binasında ziyaret etti.

GÜZEL BİR DÖNEMİ GERİDE BIRAKIRIZ

KTO’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, ziyareti MHP’li bayanlarla birlikte yaptı. Kadın Kolları Başkanı Yasemin Aykaç, “Yeni görevinizde başarılar dilerim. KTO’ya bir kadın eli deydi ve bundan sonra yapılacak olan çalışmalarınızın takipçisi ve destekçisi olacağız. Umarız güzel bir dönemi hep birlikte geçiririz” dedi.

KTO, BU İLÇE İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR

MHP İlçe Başkanı Zeki Gürsu’da benzer dileklerde bulunarak, “KTO, bu ilçe için önemlidir. Bu bilinçle yapacağınız tüm çalışmalarda kolaylıklar dilerim” dedi. Sibel Moralı’da MHP’li guruba ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek KTO’nun misyonuna uygun ilkeli bir şekilde yönetileceğine, amaçlarının daha güçlü bir oda olduğuna vurgu yaptı.

ıol

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,829 saniyede tamamlandı.