KOTO Meclis Başkanı Kim Olacak?

31 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
10458 defa okundu.

KOTO’da başkanlık krizi Semih Barış’ın görevi üstlenmesi ile biraz da olsa durulurken bugün ki heyecanın adı KOTO Meclis Başkanlığı seçimi. Ali Karslı ve Mehmet Kaya ismi iş adamlarının gündeminde…

Kocaeli Ticaret Odası tarihinde görmediği zorlukta bir süreci yaşıyor. KOTO Başkanı Murat Özdağ’ın FETÖ\PYD kapsamında tutuklanmasının ardından yeni başkanın ismi kent gündeminin birinci maddesi olmuştu. Uzun süren tartışmalarından ardından bir çok isimin konuşulduğu KOTO’ya başkan olarak Semih Barış’ın seçilmesiyle biraz da olsa sular duruldu.

BARIŞ’IN BASIN TOPLANTISI RAHATLATTI

İş dünyası krizi ve tartışma ortamını çok sevmediği kesindir. KOTO bu süreçte ateş çemberine dönmüş birçok iş adamı KOTO’dan uzaklaşma yönünde tercih kullandı. Böyle bir süreçte ise o gömleği Semih Barış giydi. Barış’ın basın toplantısında hem kamuoyunu hem de iş adamlarını bilgilendirmesi süreçi biraz rahatlattı.

ALİ KARSLI MI MEHMET KAYA MI?

Bu sabah gerçekleştirilecek KOTO Meclis toplantısının bir önemli gündemi de meclis başkanlığı seçim olacak. KOTO’da bu görev için iki isim konuşuluyor bunlardan birisi Mehmet Kaya, diğeri ise Ali Karslı. KOTO üyeleri son kararını bugün verecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

205 sorgu 0,814 saniyede tamamlandı.