Emar Delüx, “Akıllı Ev Sistemi” Hayran Bıraktı

22 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8820 defa okundu.

UMF yapı tarafından inşa edilen Kocaeli’nin ilk akıllı ev projesi olan Emar Delüx’ün Arasta park içerisinde açtığı standa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Türkiye’nin son yıllarda konuştuğu ve her geçen gün yayılan Akıllı Ev Sistemine projeyi inceleyenler hayran kaldı.

Türkiye’nin son yıllarda konuştuğu ve her geçen gün yayılan “Akıllı Ev Sistemini” ilimize getiren UMF Yapı’nın Emar Delüx Residence projesiyle eviniz sizin hayatınıza ayak uyduruyor. Kocaeli’nde öyle bir yaşam alanı inşa ediliyor ki, burada ki evleri dünyanın herhangi bir bölgesinde dahi olmanız evinizi kontrol etmenize engel olmuyor. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun, evinize hiçbir aidat ücreti ödemeden özgürce bağlanabilirsiniz.

ARASTA PARK STANDINDA PROJEYE YOĞUN İLGİ

UMF Yapı güvencesiyle Kocaeli Kartepe‘de yükselen Emar Delüx Residence Projesi sizlere, 12 ay boyunca doğa ile başbaşa, 4 mevsimi ayrı güzelliklerle yaşayabileceğiniz, huzuru ve mutluluğu doyasıya hissedebileceğiniz bir yaşamı teknoloji ile bütünleştiriyor. Proje hakkında UMF Yapının satış danışmanları bilgilendirmek için Arasta Park’a standa açtı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen standa hazır olan örnek daireyi incelemek için Emar Deluxe davet edildi.

2 BLOK SATIŞA HAZIR

UMF Yapı yönetiminden yapılan açıklamada, “Firmamızın güvenilirliği meselesini çok önemsiyoruz. Bunun için kimseye topraktan ev satışı yapmadık. Şuan 2 bloğumuz satışa hazır durumda. Daha önce gelip projemizi inceleyen ve ev almak isteyenlerin kaydını aldık. Şimdi onları davet edip hazır olan bloklarımızı gezdirerek daha net bilgi vereceğiz” ifadeleri kullanıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

202 sorgu 0,843 saniyede tamamlandı.