Bir Mamikler İnşaat İmzalı Çiçek Residence

22 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
11358 defa okundu.

Kocaeli’nde inşaat sektörü denildiğinde ilk akla gelen isimlerden birisi olan Mamikler İnşaatın sahibi Haluk Mamik, ilimizde ki inşaat sektörünün son durumunu değerlendirdi. Mamik, “Şehrin karmaşasından ve kalabalığından uzak ama ihtiyaç halinde merkezi yerlere kolayca ulaşabilecek kadar yakın yaşam alanları tercih ediliyor” dedi.

Kocaeli’ne inşa ettiği projelerle kentte değer katan Mamikler İnşaat‘ın başta Başiskale ve Yahya Kaptan bölgesinde olmak üzere devam eden 13 projesi bulunuyor. Mamikler İnşaat sahiplerinden Haluk Mamik, hayata geçirdikleri projeleri insanların yerlerinde incelemesini tavsiye etti. Mamik, “İnşaat sektöründe yeni trend, şehrin karmaşasından ve kalabalığından uzak, ama ihtiyaç halinde merkezi yerlere kolayca ulaşılabilecek projeler isteniyor” dedi.

ÇİÇEK RESİDENCE FARKINI ORTAYA KOYDU

Mamikler Grup tarafından hayata geçirilen 9 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Çiçek Residence, Kocaeli’nde bu ihtiyaçlara uygun olarak yükseliyor. Toplam 5 blok, 64 adet daireden meydana gelen Çiçek Residence, 6,300 metrekarelik yeşil alan ve sosyal alan içeriyor. Fitness merkezi, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, açık ve kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna, Türk Hamamı, kafe ve kamelyalar bulunuyor.

haluk-mamik-

PROJEYİ İNCELEYEN MEMNUN KALACAK

Başiskele Yuvacık mevkiinde konumlanan ve ana cadde üzerinde yükselen proje lokasyonu ile dikkat çekiyor. Hem Bursa’ya hem Ankara’ya hem de İstanbul’a yakın olan ve doğal güzelliklerini kaybetmeyen Kocaeli‘de kurdukları yeni ve özel yaşam alanlarını görmek için herkesi bölgeye davet eden Mamikler Grup sahiplerinden Haluk Mamik, projeyi gördükten sonra herkesin memnun kalacağından ise emin olduğunu ifade etti.

İş Adamı Haluk Mamik, Siyasete Atılıyor

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,850 saniyede tamamlandı.