BAŞSİAD’tan Körfez’e Çağrı

16 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
10530 defa okundu.

Körfez İlçesi’nde faaliyetlerine hız vermek adına bölgede ticaret yapan tüm iş adamlarının katılımına açık bir kahvaltı programı kentimizin tanınmış iş adamı derneklerinden BAŞSİAD, tarafından düzenleniyor

Kentimizin en ciddi sivil toplum faaliyetlerine imza atan iş adamı derneği Başarılı İş Adamları Derneği, uzun zamandır İzmit, Kartepe, Başiskele gibi kentin önemli bölgelerinde gerçekleştirdiği faaliyetlerinin ardından, yönünü Körfez’e doğru çevirme kararı aldı. Körfez sınırları içerisinde ticari anlamda hizmet veren kuruluşları da bünyesine katarak, büyümeyi ve faaliyet ağını genişletmeyi planlayan başarılı dernek, bu kapsamda hazırlıklara başladı.

KAHVALTI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

7 Ocak tarihinde, Körfez’de hizmet veren ticari kuruluşları bir araya getirerek bir kahvaltı programı gerçekleştirmeyi planlayan dernek, programını bölgenin tanınan restoranlarından Kızılkaya Restoran’da gerçekleştirecek. Ayrıca program kapsamında, dernek bünyesine yeni katılacak üyeler için bir rozet takma töreni de gerçekleştirilecek. Öte yandan başarılı derneğin bazı dernek faaliyetlerini Körfez bölgesine kaydıracağı da gelen bilgiler arasında.

BARIŞ ARAT (2)

KÖRFEZ’E AĞIRLIK VERECEĞİZ

Konuya ilişkin bir açıklama yaparak kamuoyunu bilgilendiren BAŞSİAD Başkanı Barış Arat,  “Bilindiği üzere uzun zamandır kentimizde faaliyet gösteriyor ve kamuoyu tarafından da ciddi manada takdir gören işlere imza atıyoruz. Bu kapsamda da Körfez İlçemizde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi arttırma kararı aldık. Körfez İlçemizde hizmet veren tüm iş adamlarımızı 7 Ocak’ta gerçekleştireceğimiz kahvaltı programımıza bekliyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,858 saniyede tamamlandı.