BAŞSİAD Sırbistan’dan gelen konukların verdiği seminere ev sahipliği yaptı

29 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
11772 defa okundu.

Önemli iş adamı derneklerimizin başını çeken BAŞSİAD Sırbistan’dan gelen konukların verdiği seminere ev sahipliği yaptı.

Kentimizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından bir tanesi olan Başarılı İş Adamaları Derneği (BAŞSİAD) önceki gün bir etkinlik gerçekleştirerek Sırbistan’la ticaret konulu üyelerine ve katılımcılara önemli bilgiler aktarılan bir seminer gerçekleştirdi. Dernek binasında gerçekleşen toplantı da dernek üyelerinin yanı sıra Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan’da katılım sağladı.

ARAT: TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Dernek başkanı Barış Arat’ın konuşmasıyla başlayan etkinliktee Arat üyelere ve katılımcılara hitaben: Herkesin bildiği üzere dernek olarak öncelikli hedefimiz ticaret ağımızı genişletmek üyelerimize ciddi ticari katkılar sağlamak. Sırbistan Avrupa’nın göbeğinde ve ülkemizle önemli ticari faaliyetlere uygun bir ülke. Bu anlamda bugün gerçekleşen etkinliğimize vesile olan Sırp dostlarımıza ve katılan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

ULUSLARARASI TİCARET CAZİPLEŞİYOR

Arat’ın ardından söz alan Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Akın Doğan: “ Uluslararası ticaret ülkemiz açısında her geçen gün daha cazileşmeye ve yapılabilirlik anlamında kolaylaşmaya devam ediyor. Kentimizde de uluslararası ticaret yapmaya müsait ve bu konuda istekli pek çok firma bulunuyor. BAŞSİAD’ın kentimizde ticaret yapan insanlara bu tarz imkanlar yaratmaları ve uluslararası ticaretin yolunu açmaları, teşvik etmeleri son derece anlamlı.” dedi.

SIRP YETKİLİLER SUNUM YAPTI

Başkan Doğan’ın ardından SWISSSAB D.O.O temsilcileri Jasmina Rovcanin ve Armin Podbicanin sözü devraldı. Sırbistan’a ve Avrupa’nın tamamına lojistik taşımacılık konusunda önemli bilgiler aktaran şirket yetkilileri, daha sonra katılımcıların sorularına cevap verdi. Oldukça sıcak bir ortamda geçen toplantı, sorulan sorulara Sırp katılımcılar tarafından cevaplar verilmesi ve uzunca bir sohbetin ardından son buldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

213 sorgu 0,846 saniyede tamamlandı.