Kültür Okulları Öğretmenler Gününü Kutladı

28 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
5544 defa okundu.

Kocaeli’de eğitimin önemli adreslerinden biri olan Kültür Okulları geride bıraktığımız 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İmperial Park Otel’de bir araya geldi. Günlerini kutlayan öğretmenler öğrencilerini daha iyi noktalara getirmek için neler yapabileceklerini de konuştu.

Kültür Okulları, Öğretmenler Günü dolayısıyla geçtiğimiz günlerde İmperial Park Otel’de önemli bir organizasyona imza attı. Okul sahibi Ali Aydemir öncülüğünde bir araya gelen okul personeli ve aileleri, kendilerine özel hazırlanan menülerle otelde karşılandı. Oldukça samimi bir ortamda seyreden öğretmenler günü etkinliği, canlı müzik eşliğinde edilen sohbet ve çeşitli eğlencelerle gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

AYDEMİR: KALİTEYE ÖNEM VERDİM

Gecenin anlam ve önemi hakkında konuşma yapan Kültür Okulları sahibi Ali Aydemir, “ Sektöre girdiğimiz andan bu yana sürekli genişleyen başarılı bir yapı halinde gücümüze güç kattık. 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla da siz öğretmenlerim ve aileleriyle bir arada olarak samimiyetimizi bir nebze de olsa arttırmak istedim. Öğretmenlik mesleğine başladığım günden bu yana her zaman kaliteye önem verdim. Çok şükür ki şuanda okulumuzda çalışan herkes kaliteli ve başarılı. Öğretmenler gününüzü en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

196 sorgu 0,840 saniyede tamamlandı.