İzmit Temel Kavram Lisesi’nde 24 Kasım Coşkusu

24 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
7659 defa okundu.

Başarı ve kalitesi ile eğitimdeki ayrıcalığını ortaya koyan İzmit Temel Kavram Lisesi’nde 24 Kasım Öğretmenler Günü coşku ile kutlandı. İzmit Temel Kavram Lisesi Kurucusu Handan Kümeli, “Öğrencilerimizin başarısında büyük pay sahibi olan öğretmen arkadaşlarımızın ve onların nezdinde de tüm öğretmenlerimizin bu kıymetli gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Çağdaş ve kaliteli eğitim anlayışı ile yola çıkan ve çalışmaları ile adından söz ettiren kurumların başında gelen İzmit Temel Kavram Lisesi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bünyesinde çalışan öğretmenleri unutmayarak kendileri için çeşitli kutlamalar gerçekleştirdi. Eğitimin temel kaynağı olan öğretmenlere ilk sürprizi İzmit Temel Kavram Lisesi öğrencileri yaptı. 24 Kasım Öğretmenler Günü Handan Kümeli ve İrfan Yavuz’un ortaklığında kurulan İzmit Temel Kavram Lisesi’nde öğrencilerin tatlı sürprizinin ardından ise hep birlikte kutlandı.

ÇAĞDAŞ VE BİLİMSEL TEMELLİ EĞİTİM ANLAYIŞI

Öğretmenler kaliteyi ilke edinerek öğrencileri en iyi şekilde geleceğe hazırlandığı İzmit Temel Kavram Lisesi bünyesinde çalışmaktan mutluluk duyduklarını belirterek tüm meslektaşlarının günü kutladı. Handan Kümeli ise, “Nitelikli, bilimsel ve insan odaklı eğitim anlayışı ile hareket ederek öğrencilerimizin başarılı olmasını kaçınılmaz kılıyoruz. Öğrencilerimizin başarısında büyük pay sahibi olan öğretmen arkadaşlarımızın ve onların nezdinde de tüm öğretmenlerimizin bu kıymetli gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

15168891_1214030018688464_26877303292185749_o

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,823 saniyede tamamlandı.