İzmit Kavram Eğitim Kurumları Öğretmenler Gününü Kutladı

29 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
11007 defa okundu.

Kocaeli’nde eğitim denildiğinde ilk akla gelen kurumların başında olan İzmit Kavram Eğitim Kurumları, 80 kişilik öğretmen kadrosuyla 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı. Gecede konuşan Kavram Eğitim Kurumları Kurucuları Handan Kümeli ve İrfan Yavuz, “Ülkemizin geleceğine emek veren öğretmenlerimiz, her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.

Eğitimde başarıyı ve kaliteyi hedefleyerek, her geçen yıl büyüyen, gücüne güç katan İzmit Kavram Eğitim Kurumları, muhteşem bir öğretmenler günü kutlamasına imza attı. Kavram Eğitim Kurumları kurucuları Handan Kümeli ve İrfan Yavuz, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü öğretmenleriyle veçalışanlarıyla birlikte coşkuyla kutladı.

EĞİTİMCİLER TAM KADRO KATILDI

RamadaPlaza Otel’de yapılan geceye Kavram öğretmenleri, çalışanlarıeşleri ve aileleriyle yoğun katılım gösterdi. Kavram Dershanesi olarak 2003 yılında eğitim dünyasına adıma atan kurum, bugün Temel Lise, Etüt Eğitim Merkezi ve Özel Öğretim Kursu ile her yaşta ve düzeyde eğitim öğretim vermeye devam ediyor.

BAŞARININ EN BÜYÜK PAYI SİZLERSİNİZ

Gecede konuşma yapan kurucu isimlerden Handan Kümeli, “Öğretmenlerimiz, bizim başarımızda şüphesiz en büyük paya sahipler. Geçmişte ve bugün kurumumuzda emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Diğer kurucu İrfan Yavuz ise “Birlikte büyük bir aileyiz ve çok güzel işlere imza atıyoruz. Biz böyle bir eğitim ordusuna sahip olduğumuz için kendimizi şanslı sayıyoruz” cümleleri ile düşüncelerini ifade etti.

gece2

gece1

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,811 saniyede tamamlandı.