Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No’lu Şubesi Üyeleriyle Buluştu

5 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
13626 defa okundu.

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No.lu Şube üyeleri Darıca’da bir araya geldi. 2 No.lu Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı, “Gebze Teknik Üniversitesi’nde henüz daha arzu ettiğimiz sonuçları elde edemedik. Gebze Teknik Üniversitesi’nde de verdiğimiz sözün gereğini yapacağız” dedi.

Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No.lu Şube üyeleri Darıca Teras Kafe’de düzenlenen öğle yemeği etkinliğinde bir araya geldi. Düzenlenen programda Darıca Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Candemir, Kocaeli Üniversitesi Genel Sekreteri Fatih Akbulut, Gebze Teknik Üniversitesi Personel Şube Müdürü Adnan İşçi, Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No.lu Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı, Şube Yönetimi, sendika üyeleri ve aileleri yer aldı.

MARKA ŞEHİR DARICA

Yemek sonrası konuşan Eğitim-Bir-Sen Kocaeli 2 No.lu Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Abdulvahap Akıncı, ‘‘Darıca, ilimizin güzide mekanlarından birisi ve her geçen gün güzelliklerine bir yenisini eklemekte. Eskiden devletler yarışırdı, günümüzde ise artık şehirler ve hatta ilçeler marka olmak için yarışmaktalar. Darıca’nın marka şehir olmasında hem doğal güzelliğinin hem de yönetimin göstermiş olduğu büyük mücadelenin aynı oranda etkili olduğunu söyleyebiliriz. Hem ortaya konmuş olan belediyecilik başarısı hem de bize olan güzel yaklaşımından dolayı sayın Darıca Belediye Başkanımız Şükrü Karabacak ve yönetimine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

GTÜ’DE VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTACAĞIZ

“Klasik sendikacılık anlayışından farklı davranacağımızı dair üyelerimize bir söz vermiştik. Kısa süre içerisinde ortaya koymuş olduğumuz mücadele sonucunda üyelerimizin de takdirini kazanan güzel sonuçlar elde ettik. En son olarak Kocaeli Üniversitesi’nde Türkiye rekoru olan promosyon rakamı elde edilerek üniversite çalışanlarının takdiri kazanılmıştır.  Gebze Teknik Üniversitesi’nde henüz daha arzu ettiğimiz sonuçları elde edemedik. Gebze Teknik Üniversitesi’nde de verdiğimiz sözün gereğini yapmak için bir kaynaşma yemeği düzenledik. Bu saatten sonra GTÜ’de oluşturacağımız yeni ve sağlıklı bir yapılanmayla sonuç odaklı çalışmalara yöneleceğiz. Tüm çalışanların özlük haklarını adalet dahilinde elde etmeleri için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz ’’ ifadelerini kullandı.

14958794_1237678269604167_1787264378_n

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,816 saniyede tamamlandı.