Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek Görevden Alındı

24 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
8640 defa okundu.

İçişleri Bakanlığınca, FETÖ/PDY ile iltisakı veya irtibatı olduğu değerlendirilen 44 mülki idare amiri görevden uzaklaştırıldı. 44 kişiden birisini Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek olduğu öğrenildi.

İçişleri Bakanlığınca, FETÖ/PDY ile iltisakı veya irtibatı olduğu değerlendirilen Kaymakamı İsmail Çiçek bu akşam saatlerinde görevden alındı. Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek, son olarak  Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ve Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın düzenlediği kahvaltılı toplantıya katılmıştı.

İşte 17 Temmuz gecesi Kaymakam İsmail Çiçek’in açıklamaları

EVLERİNİZE GİDENE KADAR MEYDANLARDAYIZ

İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınan Kandıra Kaymakamı İsmail Çiçek ise, Türk Milletinin göstermiş olduğu korkusuz tavır ve sağlanan birlik beraberlikle demokrasiye sahip çıkıldığını belirterek “Sayın Cumhurbaşkanımız evlerinize gidebilirsiniz diyene kadar meydanlardayız” mesajı vermişti.

DEMOKRASİ NÖBETİNE SAHİP ÇIKMALIYIZ

Çiçek, “15 Temmuz Cuma akşamı FETÖ denen ihanet şebekesi helikopterle silahsız insanların üzerine ateş açtı, bomba attı ama olmadı millet sayesinde başaramadılar. Herkes tek yürek oldu. Milletin belki tankı, tüfeği, bombası yoktu ama dik bir duruşu vardı. Bu birlik ve beraberliği bozmamak gerekiyor. Herkes demokrasi nöbetine sahip çıkmalı. Sağduyuyu elden bırakmayın” diye konuştu.

Türk Milletinin şanlı direnişleri ile yok olacaklar01

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

201 sorgu 0,860 saniyede tamamlandı.