Birol Mıdık; “FETÖ, Gebze’nin rantını kimseye bırakmazdı”

27 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
13157 defa okundu.

Gebze’de bir dönem görev yapan polis memuru Birol Mıdık, “FETÖ için Gebze’nin rant yeri olduğunu belirtti. Mıdık, ““7 bin fabrikanın bulunduğu cemaate para aktarımın en çok olduğu bölgedir. Bu rantı örgüt kimseye kaptırmaz yedirmez” dedi.

Fetullah Terör Örgütünün Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğünü çok önemsediği ortaya çıktı. Gebze’de bir dönem görev Yapan polis memuru Birol Mıdık, şok iddialarda bulundu. Mıdık, “Gebze’de altı müdür görev yaptı, altısı da bugün tutuklu” dedi.

82554240006 İSİM VAR HEPSİ DE TUTUKLU

“Selam Tevhit Kumpas Davası sorumlusu Gebze İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Zafer Kahraman,  Vatan Emniyet Müdürü tankın içinden çıktı Gebze İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Mithat Aynacı, Gebze İlçe Emniyet Müdürü Güner Yılmaz, Eski Gebze İlçe Emniyet Müdürü Ali Şahinli, Eski Gebze İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Abdülkadir Demir, Erdoğan Abacoğlu tutuklu”

FETÖ, GEBZE’DE Kİ RANTI KİMSEYE KAPTIRMAZDI

“7 bin fabrikanın bulunduğu cemaate para aktarımın en çok olduğu bölgedir. Bu rantı örgüt kimseye kaptırmaz yedirmez. Gebze’de bu yapıdan olmayan çalışamaz. Zaman gazetesi almak semboldü. Bekar polis 300 TL, evli polis 500 TL himmet veriyordu”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

206 sorgu 0,806 saniyede tamamlandı.